Mi lehet a szüleim baja?

Figyelt kérdés

Tanulok.Mindig mondja apám hogy én ilyen olyan here meg élősködő vagyok.

Mondom elmegyek akkor dolgozni(A nyarat amúgy végig dolgoztam)

Erre mindig mondja hogy én semmire nem vagyok jó stb.

Anyám hisztizik hogy a mai gyerekek meg én is milyen szarok vagyunk. :(

Találtam egy jó álláshirdetést.Mondom elmegyek.Anyám elkezdi akkor költözzek el albérletbe mert nem lesz az hogy ő fizeti a számlákat meg etet én meg magamra költöm a fizetésemet.

Hozzáteszem nem iszom,nem cigizem és nem bulizom.

Mit egyek? Szarul esett. :(( A szüleimen kívül pedig senkim sincsen.De már ezt nem bírom!!!

19/L


2014. nov. 1. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg velük, hogy a fizudból majd beleadsz a rezsibe. Talán már szeretnék látni, hogy a saját lábadra állsz.
2014. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen vegzettseged van? ha vegeztel a suliddal nem mesz tovabb akkor erheto hogy akarjak hogy dolgozz. de ez durva hogy még else kezdted már paterolna el! jobban jàrsz majd nelkuluk
2014. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom mennyire értelmes az a szülő, aki az épphogy felnőtt gyerekének ilyeneket mond. Nekem is voltak zűrök a szüleimmel, de sosem mondtak ilyet, támogattak.
2014. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szüleiddel az a baj, h ostobák és borzalmas szülők. 19 évesen ha nem is dolgoznál, csak tanulnál, akkor is kötelességük lenne támogatniuk. Így leírás alapján sztem bármit is fogsz csinálni, nem lesz jó a szüleidnek. Minél hamarabb el kéne költöznöd tőlük, persze, tudom,h nem egyszerű. De az ilyen primitív szülőktől menekülni kell, mert csak lehúzzák az önbizalmad és megkeserítik az életed.
2014. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!