Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt itt valaki aki 29 hetesen...

Volt itt valaki aki 29 hetesen bárányhimlős lett? Kislányom most lett az, szüleim emlékezet szerint voltam, de dokumentálva nincs, ma voltam vérvételen, de 2hét múlva lesz eredmény! Aki volt terhesen hogy vészelte át, lett valami baja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
járj utána,de a bárányhimlő a 12-ig hétig veszélyes,amíg nincsenek kifejlődve a végtagjai.Ilyenkor már nem.
2011. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezt a vizsgálatot megcsinálták még az első trimeszterben (bárányhimlő, hepatitis, herpesz, toxoplazma....) még a 7-8.hét körül, azt hittem, hogy ez kötelező. Neked hogyhogy nem csinálták meg?
2011. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem csináltak ilyen vizsgálatot! Ha én viszont rózsahimlős voltam, engem attól fenyegethet a bárányhimlő?
2011. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak: a rózsahimlő és a bárányhimlő két teljesen különböző betegség, különböző vírusok okozzák. Attól, hogy az egyik voltál, a másik még lehetsz.


Kérdező, a barátnőm félidősen kapta el, semmi gond nem lett, bár utána nagyon szoros megfigyelésen volt, szinte állandóan vizsgálták őt is meg a babát is. De szerencsére nem lett gond.

2011. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!