Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez? apumról lenne...

Normális ez? apumról lenne szó (elegem van belőle! ) többi lent

Figyelt kérdés

idegileg teljesen ki vagyok tőle, mert minden kis dologért felkapja a vizet, meg ilyenkor nem lehet hozzászólni sem. Sokszor van ugy, h valamit rám fog és azt hiszi, h én tettem tönkre valamit, aztán meg kiderül, h saját maga okozta a problémát (pl:eltette valamerre a szemüvegét majd rajtam keresi, és aztán kiderül, hogy ott volt az orra előtt, akkor elkezd velem ordibálni, h mér nemszoltam, h ott van...)

na meg nagyon agresszív is, minden apróságért képes megütni, mondjuk erről már leszokik egyszer, arrol meg ne is beszéljünk amikor egy vita vége egymásik kezdtét mutatja!!

anyám meg már rosszul lesz tőle egyszerüen mondva, már el akar válni, de ezt a vallása tiltja

és még egy: van valami az apám idegessége, és a cukorbetegsége között, meg h már 60 éves??

de azért, amikor nyugodt akkor nagyon kedves és ölelget

(azért jó tulajdonsága is van :) ), de attol még tönkretette a családunkat!!!!!!!!!!!!!

13/L



2014. nov. 2. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Anyukad vallasa tette tonkre a csaladodat meg teged. Milyen anyuka, hogy ezt hagyja?

Amugy ezert nem jo, ha idosebbek a szulok (anyukak sem).

2014. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Errôl szòlnod kellene a rendôrsègnek vagy valakinek aki tud segíteni. Ez hàztartàs belüli erôszak. Soha nem lesz vège! Csak rosszabb lesz.
2014. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Anyukád nem áll a helyén. Neki kéne rendeznie a családot, és édesapádat, ha már vallásosnak mondja magát, akkor tudnia kéne, hogy kinek adta Isten a családdal kapcsolatos dolgok felelősségét is.


Ne vallásosnak mondja magát, hanem tegye meg a lépéseket amiket Isten számon fog kérni tőle, ha nem teszi.

És rakja rendbe a családját,l ne csak üljön a babérjain és a férjére húzza a saját felelősségét.

2014. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

tudom, amugy anya nazarénus ezért nehéz neki...

de a cukorbetegsége az átka??

2014. nov. 2. 09:52
 5/14 anonim ***** válasza:
A tegye meg a lépéseket nem a dobbantásra értettem, hanem amit elcseszett idáig mint feleség, és mint anya azt tegye rendbe és helyre. Egyből megfog nyugodni mellette a másik fél, akire folyamatosan tolja a saját hibáját és a felelősséget.
2014. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Èn nem ismerek egy vallàst sem ahol a hàzassàg felbontàsa nem lehetsèges. Különösen ha a màsik fèl aggresszív.
2014. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne probalkozz talalni kifogast apad viselkedesere. Mindig is ilyen volt, ezt tippelem.

Anyukad meg menjen a busba a vallasaval egyutt. ez nem anya, nem no, hanem egy babu.

2014. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Hát ez gáz. Én faterom is ilyen volt, néha most is, ő messze nincs, nem volt még 60 mikor ilyen volt. Neki is voltak jó tulajdonságai, de nagyon elidegenettem tőle a hülyeségei miatt. Szóval erre majd számíts ezek benned maradnak, nekem sokáig gyomor görcsöm volt ha csak megláttam. Elkell később majd költöznöd, ha középsulis vagy menj kollégiumba stb.
2014. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5 Ne azzal foglalkozz ami még nem a te korodnak való (átok és egyéb téma) hanem azzal foglalkozz ami a te feladatod, és felelősséged is.

Pl. engedelmesség, őszinteség, szorgalom, igyekezet.

2014. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nagy kár h én nem avatkozhatok bele,mert az biztos h én helyretenném a dolgokat...

na meg sok az anyagi gondunk igy is megy a veszekedés

2014. nov. 2. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!