Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális...

Szerintetek az normális dolog, ha egy anya azt mondja a lányának, hogy a barátja úgyis szakítani fog vele, mert elege lesz belőle?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Talán ismeri a lányát.
2014. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Anyám is ezt mondta húgomnak, aztán ő még azért lehúzott a sráccal három évet, meg adott az érzésnek még három év házasságot és köszönik, még mindig jól megvannak :D. Mindegy mit mond valaki, az attól még nem fog igazzá válni. Nem normális, de nem kell odafigyelni ilyesmire.
2014. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is szokta mondani, mert elég nehéz, hisztis természetem van. Normális dolog, ha anyukád ideges te meg még hisztizel is. :)
2014. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Elég gonosz dolog. Hogy lehet ilyet mondani? Amúgy attól is függ, hány éves a lány. Meg sok mindentől.
2014. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem például az első hónaptól azt mondja, hogy "két hónap, és vége lesz, figyeld meg" - 2 és fél éve vagyunk együtt, szerintem elég rosszindulatú tőle, hogy mindig ezt hajtogatja.
2014. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Az enyém azt mondta, amikor szakított velem a párom, hogy biztos azért, mert én csaltam meg.
2014. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Á, az én anyám17 évesen lek*rvázott. Igaza volt ugyan, de akkor is fájt.
2014. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
És mennyiért vállalsz egy órát utolsó? XD
2014. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Bírom, amikor szülők így próbálják lehúzni a gyereküket. Belém is folyton azt próbálták sulykolni a szüleim, hogy rossz természetem van, nehéz velem együtt élni, aztán kiderült, hogy ez nem így van.


Anyuka dühös lett a lányára és ilyen intelligens módon fejezte ki magát.

2014. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Engem is elég jól ismer az anyám és szerintem jogosan mondhatna ilyet, de soha nem mondaná. Azért ez egy szülőtől nagyon gonosz dolog.

Attól még, hogy igaza van az állítással, másképp is megmondhatná, pl. "kislányom, ne legyél ilyen hisztis p*csa, mert akkor a barátod elég gyorsan ott fog hagyni."

2014. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!