Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés lehet egy gyerekn...

Milyen érzés lehet egy gyereknek, ha soha nem tudhatja meg, ki az apja?

Figyelt kérdés
Pl. ha spermabankba ment az anyja. Vagy pl. van egy ismerősöm, aki egyéjszakás kalandból terhes lett, de a pasi nevét nem kérdezte meg.

2014. nov. 2. 14:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
Szerinted? Szar.
2014. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
most 1 éves a fiam és pont ezen gondolkodom...
2014. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell megtudnia.

Amiről nem tudsz az nem fáj... tudod.

2014. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Én meg sose ismertem egyik nagyszülőmet se, mind a 4 már meghalt mielőtt megszülettem volna. Egy sose ismert apa is olyan mint egy sose ismert nagyszülő - nem izgat és nem hiányzik, mivel sose ismertem őket és semmit nem tudok róluk.
2014. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Az egyik munkatársamnak lett egy éjszakás kalandból gyermeke.


Amikor nagyobb lett kicsit (6-8 éves), kérdezgette, hogy neki hol az apja. Teljesen kicsiként egyáltalán nem érdekelte, természetesnek vette, hogy nincs. Az iskolában beszéltek erről először a többi gyerekkel és ez keltette fel az érdeklődését.


Ennyi idősen még el lehet hessegetni azzal, hogy nincs és kész. Szerintem igazán tizenévesen, tinédzserként fogja zavarni őket, ha nem kiegyensúlyozott gyerekek valami miatt, akkor ez elég sok szomorúságot, bánatot okozhat nekik, de sokat nem lehet tenni ellene sajnos, csak megérteni őket a hangulatingadozásaikban, mellettük lenni. Szerintem ezt először később fogják csak fel igazán, hogy mekkora veszteség, nem kisgyerekként.

2014. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Milyen érzés lehet egy gyereknek, ha megtudja, hogy Darth Vader az apja?
2014. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Kétélű a dolog. Engem más nevelt,8 éves korom körül mondta el anya,hogy mi a helyzet. Az igazi apám meghalt autóbalesetben,nem ismerhettem és már nem is ismerhetem meg. Ebből a részből szörnyű.Néha gondolok arra,hogy inkább ne tudtam volna meg. Másrészről meg örülök,hogy nem annak a vére vagyok,aki felnevelt,ha ilyen szörnyű ember lennék,akkor elásnám magam...
2014. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Rossz érzés lehet, hogy nem tudja, ki az apja.

Nem a név miatt, hanem az ember miatt. Hogy ki adta a sejtét ahhoz, hogy ő megszülessen. Milyen ember? Kik a rokonai? Hova tartozik?

Félig gyökértelen lesz az ilyen gyerek, és egyszer biztosan előjönnek a kérdései, amire kínzóan nem kap választ.


Sajnálom a gyereket.

2014. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

"Milyen érzés lehet egy gyereknek, ha soha nem tudhatja meg, ki az apja?"


Milyen érzés lehet egy apának, ha soha nem tudhatja meg, hogy gyereke van valahol?

2014. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Apukám apa nélkül nött fel. csak a nevét és foglalkozását tudta, de nem látta soha..méreg maradt benne, hogy miért nem volt rá kiváncsi, de a lelki fejlődését nem befolyásolta igazából. imád minket, foglalkozik velünk.
2014. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!