Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érzés az egy embernek,...

Milyen érzés az egy embernek, gyereknek, felnőttnek ha nem lehetnek rá büszkék a szülei, anyukája és apukája?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimnek ezerszer meg volt már rá az alkalmuk, hogy büszkék legyenek rám. Színészkedtem, versmondóversenyeket nyertem, önkénteskedtem, általános- és középsuliban sorra hordtam haza az igazgatói dícséreteket, 18 évesen a saját talpamra álltam, nemsokára pedig diploma (én leszek az ELSŐ a családban, akinek diplomája lesz, egy ősömnek sem volt).

Mégsem büszkék rám, legalábbis apám biztosan nem, sőt, ő az egyetlen, aki nem ismeri el mindazt, amit valaha is tettem.

Okok: nem voltam sosem kitűnő tanuló, rend volt a szobámban és egyéb butaságok.


Már nem érdekel, pont tojok rá, hogy büszke-e rám, vagy sem. Csak én számítok és a párom, senki más.

2012. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én biztos nagyon kikészülnék, ha nem lehetnének rám büszkék

eszméletlenül családcentrikus vagyok, ha úgy érezném hogy nem büszkék rám akkor biztos elsírnám magam

szerencsére ez nem így van mert jól tanulok, nem iszok vagy cigizek, nem vagyok rossz


15/l vagyok és nagyon sokat számít a szüleim véleménye, örülök hogy büszkék lehetnek rám



amúgy ezt a kérdést miért írtad ki?

2012. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani: NEM volt rend a szobámban
2012. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rám szerencsére nagyon nagyon büszkék

2.válaszoló

<3

2012. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én apám csak irigy rám... de iszonyatosan.
2012. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért irigy rád az apukád?
2012. aug. 28. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:

"Miért irigy rád az apukád?"

- Mert nekem 8 éve folyamatosan van munkám, neki meg nincs

- Mert már öregbnek érzi magát 54 évesen, én meg fiatal vagyok

- Mert tudok angolul, ő meg nem

- Mert értek a számítógéphez, ő meg nem

- Mert jobb kocsim van, mint neki

Meg még valami, amit nem írok le, de sejthető...

2012. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz.

Rám se büszkék, pedig nagyon sok tantárgyból javítottam, már 4es-5ös tanuló vagyok, de nekik ez sem elég, azt akarják, hogy mindenből csak 5-öseim legyenek. De nem tehetek róla, az osztályban még a legokosabb gyereknek is becsúszik néha egy-egy rosszabb jegy...

Ráadásul régen fizikából nagyon rossz voltam, most meg az első dolgozatom 4-es lett, aminek nagyon örültem, apám meg tök flegmán odalökte, hogy -Lehetett volna jobb is-.-

Meg amúgy nekem is mindig mondják ezeket a hülyeségeket, hogy sosincs rend a szobámban, ilyesmik. Szerintem azért nincs, mert az én szobámba hordják a szaraikat, de lényegtelen...

15l

2012. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!