Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi anya hogy...

Miért nem engedi anya hogy sminkeljek? 15/L

Figyelt kérdés
Teljesen kiborító hogy 15 éves vagyok és semmilyen sminket nem enged meg. Kaptam a mamámtól egy szempillaspirált és tudta ő is hogy van azt mondta a mamának hogy minek az meg nekem is mondta. Amikor meg kifestettem vele magam (ő nem tudott róla mert utána lemostam) észrevette hogy ki voltam sminkelve és elvette a szempillaspirált. Azt mondta hogy nem ezzel foglalkozzak. A suliban is mindenkin van legalább egy kis szempillaspirál és mindenkinek engedi a szülei. Ráadásul jó tanuló is vagyok. Nekem miért nem engedi anya? Hogy vegyem rá hogy legalább a szempillaspirált engedje? 15/L

2014. nov. 3. 15:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
14%
Helyes. Ekkora lanyomnak en se engedem.
2014. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%

15 éves kislány vagy.

Ráérsz még.

2014. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
14%
Bizony, én se engedném.
2014. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
12-13 évesek is már sminkelik magukat. Az mondjuk szerintem se helyes,de 15 évesen egy kis szempillaspirál szerintem elfogadható.
2014. nov. 3. 15:57
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Én engedném. Nem a sminktől lesz valaki nagylány, de kell egy bizonyos tempó, hogy ne lógjon ki annyira az ember a sorból és a társaságból. Szolidan, de engedni kell néha a gyeplőn, mert ilyen az élet, felnőnek a lányok. Anyukád nem halad a koroddal, így sokat nem tehetsz, nem tekint egyenlő beszélgetőtársnak, akármit mondhatsz neki, ő a 'szülő', ő dönt és ahogy elnézem, ezzel vissza is él. N31
2014. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 8.ban a 13 (!!) eves osztalytarsam, aki mellesleg a legfiatalabb volt koztunk, iszonyatosan nagy, ronda, egyenletlen tusvonalat huzott, szoval szerintem 15 evesen egy keves szempillaspiral meg boven belefer:)
2014. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
19%
felesleges mert smink nélkül sokkal szebb vagy!
2014. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy elfogadható. Spiráloztam és púdereztem, mert a homlokom úgy csillogott mindig, hogy tükörnek lehetett volna használni.


Azt nem tudod megpróbálni, hogy a segítségét kéred? Hogy mondjuk nagyon természetes hatást akarsz elérni, és néztél egy videót a youtube-on, és nem érted, tudna-e segíteni?

27/L

2014. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
8%
Ma még csak szempillaspirál, holnap már alapozó, púder, rúzs, minden vacak... Én soha az életben nem festettem ki magam és 29 évesen egy darab ráncom vagy szarkalábam sincs, miközben a velem egykorúak vagy már fiatalabbak is, akik évek óta kenik magukat, tele vannak csíkokkal, főleg szarkalábakkal. Soha senki nem szólt meg azért, mert nincs rajtam smink, de akkor se érdekelt volna, mert nem fogom divatból tönkretenni ilyen műsz*rokkal a bőrömet.
2014. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
6%

#5

Ja, ezért kezdenek el pasizni 12-13 évesen, és fekszenek is le egymással, hogy ne lógjanak ki a sorból.

2014. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!