Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mas kamasz gyereke is ilyen?

Mas kamasz gyereke is ilyen?

Figyelt kérdés
Fiam(16) valami iszonyat sokat eszik. Pl. leul es megeszik egy egesz grillcsirket 4 zsomlevel. Hozza egy liter udito utana meg meg nasizik. Midezt szepen, lassan de megeszi. Megfoz egy fel kg tesztat, ra egy nagy tejfol es eltunteti. Kiskoraban nagyon jo etvagyu volt, utana 12-15 eves korban kb. 4 fele ennivalo volt amit hajlando volt megenni, sokat is fogyott,most visszaszedett egy kicsit, de kiskoratol fogva rendszeresen sportol tehat vekony, szalkas. Nem sajnalom tole, de sose volt ekkora gyerekem igy nem tudom mas jart e igy ekkora gyerekevel.
2014. nov. 8. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez azért kicsit túlzás. Igen, sokat esznek, de ez nagyon soknak hangzik. Én kikérném a háziorvos tanácsát.
2014. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Ki kellene vizsgáltatni, mi állhat a háttérben. Lehet, hogy ez egyfajta pótcselekvés. Le kell kötni mással a figyelmét, na nem egészségügyi vagy lelki probléma áll a háttérben.
2014. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Nincs gyerekem, de kollégista voltam ebben az időben.

Minden fiú ilyen volt.. Elkunyerálták a lányok aradékátm 3-4 adag ételt is elpusztítottak. Ha változatosan esznek,akkor a hízás nem jellemző, de figyelni kell a mzgásra is.

16éves, most fog még egyet nyúlni valószínűleg, ltalába 18-19 éves korban álltak vissza a normál mennyiségű ételre az osztályban a fiúk.

2014. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Unokatestvéreim kamaszfiú korukban hihetetlen kajamennyiségeket tüntettek el (hasonlóan a te fiadhoz). Vékonyak és makkegészségesek maradtak mellette, az egyik úszni járt, a másik gördeszkázott. Most egészséges, harmincas férfiak.


Öcsém viszont chipset evett chipssel, jól el is hízott.

2014. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez azért van, mert egyrészt kamasz és mert sportol is. Egyszerüen arról van szó, hogy kell most neki a sok plusz kalória. Az a lényeg, hogy ne csokival meg gyorskajával meg chips-szel tömje magát.
2014. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én családomban is ilyenek a kamasz fiuk. Úgy 22-23 éves korukig irgalmatlan mennyiséget meg tudnak enni, aztán leállnak.
2014. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

öcsém 16, dettó ugyanez. anyával már dugdossuk el otthon a későbbre szánt sütiket vagy más nasikat, mert amit meglát, azt megeszi :D koleszban is a saját vacsiján kívül 3x repetázik.

barátom 17 volt mikor összejöttünk. ő is sokat evett, bár ennyire azért nem. nála most (21 éves) kedzem észrevenni, hogy már nem kell annyi tésztát/húst csinálni.

2014. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Sógorom 16 éves és ugyanez. Öcsém is is ilyen volt, férjem is ennyi idősen. Növésben van, rengeteget esznek ilyenkor. Ha viszont hízni kezd, akkor van gond.
2014. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha már 130 kilós akkor nem normális, ha normál testalkatú akkor normális.
2014. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen normális. A legkisebb fiam 17. Mikor a két nagy így beindult, húzós mamakocsit vettem, hogy ne szakadjon le a karom a napi bevásárlástól, pedig a napi fixet: kiló kenyér, három liter tej maguk hozták haza.Naponta kétféle főtt ételt főztem, ipari mennyiségben, pedig menzások voltak (azzal kibírták hazáig).Mind vékony,izmos, de nem tagbaszakadt, és a legnagyobb máig (22) nem szed normális tányérba itthon (kivéve, ha vendégünk jön), hanem a literes, másfél literes jénai a "kistányérja"
2014. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!