Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Egy anyuka meddig...

Szülők! Egy anyuka meddig menet el a fegyelmezésben, ha a kamasz gyereke visszabeszél neki?

Figyelt kérdés

Én nem tudom egy könnyen feldolgozni a történteket!

És nem beszélek anyával és kerülöm.

De az a fucsa hogy azóta ő sem szól hozzám (a tesómnak azt mondta, hogy azért mert én sem beszélek hozzá) de eddig mindig veszekedett velem, mindig kiabált, vagy rám szólt valamiért, de most azt sem, ami fura.

Én azért nem szólok hozzá mert nem merek, nem is köszönök,

Meg haragszom is rá!

Én úgy gondolom, hogy attól még hogy az anyám ő neki is bekéne látnia ha túl agresszív volt.



#szülő #kamasz #kofliktus
2013. okt. 16. 22:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ő szerintem túl messzire ment, és ezt apa is mondta nem csak én, és úgy gondolom, hogy az lenne a helyes ha ő előbb kérne bocsálnatot, de mivel ő nem olyan, így nekem kell de ő okozott nekem lelki sebeket, is.

De nem szeretnék örökre bujkálni előle, meg így nehéz mert egy helyen lakunk.

És rossz érzés is, de nem akarom, hogy lásson.

Viszont én nem merek bocsálnatot kérni, mert nem merek odamenni hozzá.

2013. okt. 16. 22:12
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy hány éves vagy, mi volt a vita tárgya, és mit csinált az anyukád? Ennyi infóból nem sok mindent lehet leszűrni...
2013. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
7%

Nem mersz bocsánatot kérni? olyan ember is vagy te! -,-

Biztos megérdemelted Hehe xD

2013. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Eza kérdés így egy az egyben baromság. Mi történt? Hány éves vagy? Mi miatt vesztetek össze? A legfontosabb dolgok maradtak ki a kérdésből. Több infó után válaszolok.
2013. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Rendben van!

Akkor az lenne a kérdés, hogy egy anya meddig mehet el a fegyelmezésben, ha a kamasz visszabeszél neki?

A szükőket kérdezem!

2013. okt. 16. 22:42
 6/21 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú válaszokra nem vagyok kíváncsi.
2013. okt. 16. 22:44
 7/21 A kérdező kommentje:

Jó!

Akkor inkább hagyjuk a kérdést! Nem kérek választ!

Úgy is azok jönnének ki, hogy: anyád helyébe én is megvertelek volna, megöltelek volna, nem csoda hogy utál,......meg mindenféle mocskos szó meg mondat ami létezik!

2013. okt. 16. 22:50
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nincs kamasz gyerekem, úgyhogy fogalmam sincs, hogy visszabeszélős szituációban mit kezdenék egy kamasszal (van még rá bő 12 évem, hogy rájöjjek). De egy dolog biztos vagyok, az anyukád nem utál.

Egyébként ha leírod, mi történt, talán többet és többen tudnának segíteni, így elég képlékeny a kérdés. Ha érjtük a szituációt, meg tudjuk mondani, messzire ment-e anyukád a fegyelmezésben vagy sem. De sokunknak (a veled egykorú kamaszokat leszámítva) nincs fantáziánk azon töprengeni, hogy vajon meddig mennek el emberek a gyerekeik fegyelmezésében...

2013. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ez azért így elég kevés infó.

Én mondjuk lazán elintézem azzal,hogy emlékezetem, kinél van a "kasszakulcs", a jogokkal együtt kötelességek is együtt járnak, ha nem képes normálisan és tisztelettel viselkedni velem, akkor ne várja el, hogy az alapfelszerelésnél többet vásároljak neki (pl. márkásabb cucc ami drágább és hasonlók).

2013. okt. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%

Én arra lennék kíváncsi, hogy szerinted egy kamasz meddig mehet el a szemtelenkedésben, tiszteletlen viselkedésben stb.? Mert baromi nagy szátok van, ha büntetést kaptok, szidást, vagy egy pofont, de arról elfeledkeztek, hogy TI miket műveltek nap mint nap, mivel idegelitek ki a szüleiteket.

Gondolom normális válasznak azt tartanád, ha veled értenénk egyet. Bocs, de nem. Kérj bocsánatot azért, amivel elérted, hogy anyukád megharagudjon rád.

2013. okt. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!