Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált Apák! Ti hova viszitek...

Elvált Apák! Ti hova viszitek a kicsi gyereketeket apás hétvégén? Milyen programokat csináltok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 14. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

"Elvált Apák! Ti hova viszitek a kicsi gyereketeket apás hétvégén?"

Tehát fel sem tételezed, hogy az elvált apáknál anyás hétvégék lehetnek. Pedig csak az ismeretségi körömben kettő is van.

2014. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Kedves első szerintem kicsit eltúlzod.

Ebben nem volt semmi bántó.

Nem vagyok apuka sem anyuka , de próbálnék a korához illő programot találni ha még kicsi akkor játszótér,játszóház,bábszínház otthon mesét nézni játszani a kedvenc játékaival ilyesmi

2014. nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Kedves második épp a napokban panaszolta be egy elvált "anyuka" a gyerek apját, mert pont azokat tette a gyermekkel amit te most írtál.
2014. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nagyon kevés.

Hány éves a gyerek? Mi az amit megengedhetsz anyagilag?

Mennyit van veled? (pár órát, vagy szombat reggeltől vasárnap estig)

Van-e párod akivel egyeztetsz, vagy jelen van a programoknál vagy egyedül vagy a gyerekkel?

2014. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Első, ez a kirohanás meg mire volt jó?


A kérdező azokat az apákat kérdezi, akiknél ott van hétvégén a gyerek, hétközben meg az anyjánál.


De ha nem tetszik a kérdés, minek írtál?

2014. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értem az első hozzászóló kirohanását. A gyerekek anyánál vannak, minden második hétvégén szombat reggeltől vasárnap délutánig apánál. programokat keresek....


Kedves többiek, a játszóterek állandóak, ezeken kívül keresek közepes pénztárcához adott programokat. A volt párom nem szól bele, tudja, hogy vigyázok rájuk, egyedül uszodába nem vihetem őket.


Köszönöm az ötleteket!

2014. nov. 14. 21:44
 7/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek a gyerekek?
2014. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

"Első, ez a kirohanás meg mire volt jó?"

Te miről beszélsz? Kirohanás?

Ha tudnád, hogy én milyen lelki nyugalommal olvasom az itt kommentelők magas szintű megnyilvánulásait!

Természetesen kinek nem inge, ne vegye magára.

2014. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Látom közben kérdező, te is kirohanást emlegetsz és lepontozol. Én ennek ellenére további szép estét kívánok neked. Én nem itt élem az életem.
2014. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

1: Teljesen fölösleges a hisztéria. Mindenki nagyon jól tudja, hogy vannak anyás hévégék is hol az apánál él a gyerek, de te túlliheged és fölöslegesen kötözködsz.


Kérdező: az én exem nem csinál minden hétvégére programot, a kedvüktől és az időjárástól függ. Néha mennek ide-oda, de főleg a kertben játszanak (nekünk nincs), macskáznak (az sincs), így az is kikapcsolódás.

2014. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!