Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy 20 éves gyereknek kell...

Egy 20 éves gyereknek kell engedély?

Figyelt kérdés

Amikor a barátomnál akartam aludni 19 évesen, érettségi után a szüleim nem engedték meg, pedig nem voltunk együtt úgy, nem feküdtünk le (1,5 éves kapcsolat).

Máskor mikor már új kapcsolatom volt, eljött hozzám a srác két hétre, és hotelben lakott. Anyuék szigorúan kikötötték, hogy be ne tegyem a lábam a hotelszobába, mert a nyakam kitekerik, ha k*rválkodok. (azaz lefekszünk) Persze belógtam, amit nem tudnak, nem fáj.

Mikor egyetemre jártam, és a barátom eljött hozzám meglátogatni, meg kellett mondani otthon, hogy nem megyek haza koliból, mert nálam lesz hétvégén. Anyu külön megkérdezte, ugye ő hotelben alszik, én meg a koliban. Persze nem így volt (ekkor voltam 20).


Amugy nagyon szófogadó voltam egész gyerekkoromban (bár apám szerint egy neveletlen szajha), nem jártam bulizni, nem ittam, nagyon jól tanultam. 18 évesen volt egy 1,5 éves kapcsolatom, most megint 1,5 éve vagyok együtt a jelenlegi barátommal, tehát nem cserélgetem a pasikat, mint a más a zokniját.


Már nem élek otthon.


Engem neveltek szigorúan a szüleim, vagy ez normális?


2014. nov. 15. 18:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
21 vagyok még csak, szóval nagyon is mai sztori
2014. nov. 15. 18:39
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Szülőként az mondom, hogy ez érthető.
2014. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem normális. A "szüleidről" is ez a véleményem.
2014. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
3-as vagyok. Én nagyszülőként mondom, hogy nem normális.
2014. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
remélem, ez a sztori csak a hétvége szüleménye
2014. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Egy 20 eves nem gyerek! Mikor nolsz fel?
2014. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Borosta2 ***** válasza:
100%
Nem normális de nem egyedi kb velem is ez a helyzet csak fiúba ( ami szerintem rosszabb, de míg te képes voltál emberiséges maradni addig én nem, mondjuk azt is hozzá kell tenni hogy én kb 1 hónapig voltam egy lánnyal, de azt is megbántam mert jóba voltunk de a csaj "nem akart semmibe se belebonyolódni", igen utána indultam el a lejtőn és egy olyan szinten érzéketlen és kegyetlen ember lettem.a lényeg mondd meg hogy itt a példa ez a neveltetés nem hozhat jó végeredményt fogadják el hogy pasid van és szexeltek... Ez olyan mintha nem fogadnám el hogy télen nincs 30 fok attól még nem lesz...
2014. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem normális. Most komolyan megkérdezném a szüleidtől, hogy mégis hány éves korodban "illene" elkezdeni a nemi életet? Vagy mit gondoltak, hány évesen akarsz majd férjhez menni? (már ha akarsz) Egy esetben tartanám elfogadhatónak, ha mélyen vallásosak vagytok, és tiltva van a házasság előtti szex.
2014. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Borosta2 ***** válasza:
84%
Akkor sem elfogadható az hogy a szülő milyen mértékben hívő valami hasztalan vallásban attó még a gyereknek 20 évesen már nem kell olyan vallást vallania(pl a családom katolikus én meg ateista vagyok igen sok nézeteltérésünk volt, de megállapodtunk ők nem térítenek engem én meg nem őket)
2014. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem normális. De ha te még gyerekként tekintesz magadra 20 évesen, akkor hogyan várhatod el a szüleidtől, hogy felnőttként kezeljenek?

Tessék a sarkadra állni.

2014. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!