Anyámnak igaza van?

Figyelt kérdés
Mivel erős iskolába járok elég sok órám van délután fél három vagy fél négy körül szoktam haza érni ezután pihenek ,majd kb. egy-két órát tanulok ,persze ,ha doga szezon van többet is. A lényeg az ,hogy anyám állandóan ,amint hazaér rögtön kifakad ,hogy miért nincs elmosogatva és hiába mosogatok el később nem érdekli ,csak most ,most ,most holott tudja ,hogy úgy is megcsinálom. Meg most is nyaggat ,hogy porszívózzam ki a szobámat ,amit meg is fogok tenni lévén ember vagyok és nem kívánok disznóólban élni ,de miért nem ér rá hétvégéig. Így is hatkor kelek este tíz körül már magamtól is bedőlök az ágyba.

2014. nov. 19. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
A szokásos túl szigorú szülő, aki agyon nyomasztja a gyerekét a versenyistállóval és az elvárásaival. Anyáddal nem lenne közös témám. N31
2014. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

beszéld meg vele hogy hétvégente takarítod a szobádat,a hét többi napján meg úgy mész el hogy rendben hagyod, de nagyobb takarítást hétvégén csinálsz.

meg hogy ő is szeretné, hogy jól tanulj, akkor hétköznap ne nyagasson ilyennnel:S

engem is békén hagynak ha sokat kell tanulnom másnapra

2014. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Ha fél négykor hazaérsz, pihensz mondjuk egy órát, az fél öt, két órát tanulsz, az fél hét. Utána nincs tíz perced porszívózásra?

Felporszívózás után is még három órát ébren vagy, tehát van időd bőven mindenre.


Hetente legalább kétszer fel kell porszívózni, egyszer vasárnap, egyszer mondjuk szerdán. Ne mondd, hogy hétközben egyszer nem lenne tíz perced porszívózni.

És tessék segíteni azzal, hogy elmosogatsz. Meg kell osztani a munkákat otthon.


Igen, anyukádnak igaza van.

2014. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
78%
Háát...anyukádnak nincs igaza!!! neked tanulnod kell,ami a jövődet fogja befolyásolni és majd hogyha megbuksz mert tanulás helyett tisztaságmániássá nevelnek akkor az az ő baja lesz mert nem lesz aki eltartsa őt.szal. inkább tanulj
2014. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Négyes, tíz perc porszívózáson és félóra mosogatáson múlik a jegye? Amikor fél négytől este tízig ébren van otthon? Van hat és fél órája tanulni, szórakozni. Ne mondd már, hogy ebbe nem fér bele az, hogy félórát mosogat, és hetente egyszer felporszívózik hétközben!
2014. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Megcsinálja, drágáim, írta. Csak tipikus kamasz, és "majd", de a jobbik oldala, mert legalább tényleg elvégzi a rábízott munkát.


Beszéld meg vele, Kérdező. Meg lesz csinálva, nyugodjon meg. Ha annyira zavarja, akkor meg csinálja meg ő. Nekem ez vált be. Érdekes, utána tudott várni anyukám fél órát, hogy befejezzem a dolgomat, és nekilássak a háztartás rám eső felének, miután közöltem vele, hogy én is annyit vagyok távol itthonról, mint ő, és ha szerinte a suli az én munkahelyem, és a jegyeim a fizetésem, (ez volt a vesszőparipája), akkor még többet is dolgozom, mert nekem otthon is tanulnom kell, lesz szíves tehát várni, amíg azt befejezem, ha meg nem tetszik, akkor csinálja egyedül. (Persze nem vártam volna el tőle, de már az agyamra ment.) Utána már nem is volt olyan sürgető számára a vasalás, porszívózás, portörlés, mosogatás. Esetleg ilyen irányban?

2014. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Egy önérzetes hatos :D


Megnézném, hogyan fizetik ki a gázszámlát az ötös matekdogáddal :D

2014. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"A szokásos túl szigorú szülő, aki agyon nyomasztja a gyerekét a versenyistállóval és az elvárásaival. Anyáddal nem lenne közös témám. N31"


egyetértek. azért örülök, h az ilyen kérdéseknél mindig van 1-2 normális válasz a szokásos hülyeségek között.

A legtöbb ember annyira primitív, h teljesen mindegy, h mit ír a kérdező, automatikusan a szülő pártját fogja vagy beírja a szokásos állatságot, h "tipikus kamasz".


Nem, nincs igaza anyádnak, gyerek vagy, tanulnod kell, ez az első. persze, a képmutató válaszolók azt hazudják, h ők 56x porszívóznak egy héten, de sztem simán várhatna hétvégéig, meg ahogy írtad, amúgy is megcsinálnád.


Bocs,kérdező, de anyád tipikus idegbeteg buta szülőnek tűnik, aki buta a gyerekneveléshez és a feszültséget a gyerekén vezeti le. Az ilyenek szoktak meglepődni, h miután elköltözik a gyereke, miért csak félévente 1x hívja fel.

2014. nov. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es,lehet, hogy a postán néztek volna rájuk nagy szemekkel ha viszik a matekdogámat. :D

Azért ez volt a mondandóm lényege, mert Ő hajtogatta, hogy a suli a munkahelyem, és a jegyeim a fizetésem. Ha mással nyüsztetett volna anyukám, akkor mást mondok neki nyilván, mivel értelmes lény vagyok, aki képes arra választ adni, amit mondanak neki, és nem valami egészen másra.


Mellesleg veled értek egyet, a mai napig nem tudom, miért mondogatta azt, amit. Viszont meg lehetett találni a logikai hibát a vesszőparipájában, és miután nem gyerekként kezelt, máris tudtunk kompromisszumot kötni. :) 6-os voltam.

2014. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincsen igaza.
2014. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!