Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam lek. Rvaz allandoan...

Anyam lek. Rvaz allandoan stb. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kb 12 eves korom ota folyamatosan lek..rvaz, szemetladazz, g..cinek nevez, sz..rnak tobbszor nekem jott, ugy h verzett az orrom, testverem szedte le rolam.. Kesobb mar nem erdekelt miket beszelt, ki olt belolem mindent vele kapcsolatban, ha nekem akart jonni, mar lefogtam egeszen maig, mert mar ugy felidegelt hogy elkezdett velem jogtalanul uvolteni, meg utlegelni, h mar vissza utottem, ugy fellokott h a gatyam beleakadt a kovacsoltvas szekbe es ugy utott es orditott velem hiaba mondtam neki h takarodjon mellolem nem latja, h beleakadt a gatyam a szekbe... Konyvekkel utott a fuzeteimmel stb, mikor leszallt eolam lefogtam a kezet szoritottam a csuklojat mert nem volt kepes bekenhagyni, lokdosott mikor mar a cuccaimat szedtem ossze, sok mindent mondott nekem... De mar tenyleg nem erdekel csak nem tudom mit tehetnek ez ugyben, nem erdekel ez az egesz nem nagyon hat meg csak annyiban, h ketten vagyunk itthon apukam dolgozik, testverem kulfoldon lakik, nagyszulokkel nem olyan jo a kapcsolatom, dolgozni sajnos nem tudok menni mert volt munkahelyem suli mellett de anyam elb..szta.... 18 eves vagyok
2014. nov. 19. 21:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudok okosat mondani, gondolom ha lenne kollégium az iskolához ahova jársz, már ott laknál... gimis vagy? Ha ott végeztél van már terved, lehetőséged, hogy hova mész? Ha tudsz, nézhetnél egy kollégiumot, mondjuk annak pénzügyi oldala is van.
2014. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2014. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18 évesen simán valóban elköltözhetsz. Ha még tanulsz, vállalj vmi diákmunkát és ha mást nem vegyél ki egy szobát. Ha mész esetleg fősulira/egyetemre ott meg tudsz kérni kolesz szobát az, azért vmivel elvileg olcsóbb is lesz.
2014. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%
Mivel érdemelted ki ezt ezt a mérhetetlen indulatot részéről? Problémás gyerek voltál? Őszintén válaszolj kérlek!
2014. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp el kell költöznöd talán még nem késő változtatni az eleteden és próbálj parkapcsolat v barátok és bnők segítségével lépni
2014. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4es: ilyet egy gyermek, egy tini sem érdemel meg, akár milyen rossz is.
2014. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
22:07 - nem voltam problemas gyerek, minden ram volt hagyva h ugy mondjam, apukam kulfoldon dolgozott, ritkan lattam, testverem masik varosban tanult, anyam dolgozott meg szaladgalt mas dolgok utan igy nem volt ideje ram, es igy magam oldottam meg a dolgokat en dontottem el mit akartam es hogyan... Es miutan o par evvel ezelott munkanelkuli lett probalt volna beleszolni az eletembe, pedig mar tudta h onfeju vagyok... Es hiaba mondd vmit en ugyis a magam mondjan fogom megcsinalni nem ugy ahogy o mondja.
2014. nov. 19. 22:11
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem hiszek abban, hogy egy szülőben ok nélkül alakul ki ekkora indulat a saját gyereke irányába. Hogy nem osztottad meg velünk ennek az okát, az a te döntésed.


Keresel másik munkahelyet, albérletet, és eltartod magad. Mindkettőtöknek jobb lesz, ha nem laktok együtt. Anyádnak is megkönnyebbülés, és neked is.

2014. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a nagyszülőkkel sincs jó kapcsolatod. Nem értem, hogy Apukád is hogy tűrte ezt éveken át!
2014. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
68 %-os,teljesen mindegy milyen a gyerek,az anya akkor is anya és szeretetet kell hogy érezzen a gyereke iránt.Feltétel nélkül.Pont ez az anyaság lényege.Én magam nagyon rossz kamasz voltam,anyukám mégsem bánt velem így soha.
2014. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!