Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért zavarja szüleimet hogy...

Miért zavarja szüleimet hogy az autómat nem csak közlekedésre használom?

Figyelt kérdés
Sokat üldögélünk benne barátommal, mert nincs hova mennünk, haza nem hozhatom mert azt nem engedik, hozzá se tudok menni mert nem tudnánk kettesben lenni. Mióta így van folyamatosan rosszalló megjegyzéseket kapok. Például hogy már megint hol jártam hogy tiszta sár a kocsi, remélik nem az erdőbe megyk éjjel mert az veszélyes, álljak meg egy kivilágított parkolóba. ( érdekes lenne ott szexelni). Legutóbb apámat megkértem hogy menjen el nekem tankolni meg lemosni, erre felháborodottan mondta hogy foltok vannak az üléshuzaton, ês inkább tudni se akarja mi az de mossam ki azonnal. Minden nap ha hazajövök kérdezik hogy mit csináltunk, hol voltunk, és mondják hogy "remélem nem az autóban ültetek már megint". A helyzet valóban kényelmetlen ezért el szoktunk járni panzióba hétvégére, de persze az is felháborodást vált ki belőlük. Nem értem mit gondolnak, volt már pár kapcsolatom, nem most kezdtem, mégis néha úgy kezelnek mintha bűn lenne a szexuális élet. Érthetetlen számomra, hogy 16 évesen nem zavarta őket, most meg igen.
2014. nov. 21. 11:01
 1/8 Deákné Vászna ***** válasza:
75%
A helyedben én , ha legközelebb rákérdeznek, hogy mit csináltunk, részletesen, semmi apró részletet nem kihagyva, elmesélném nekik. Fogadok, többet nem kérdeznék meg.
2014. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
az én párom megoldana minden normális körülményt, nem húzna meg autóban :D
2014. nov. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy?
2014. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Az egy dolog, hogy lehet nem kéne ennyire zaklatniuk (feltéve, hogy 18 elmúltál és a saját pénzedből fizeted a "kocsikázást"),


de nekem nem lenne pofám ahhoz, hogy az apámat kérjem meg, hogy takaríttassa el a fszim mocskát a kocsiból...

2014. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

2-es válaszoló, pedig nagyon romantikus tud lenni az autóban :)

31N

2014. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Egy pléd vagy törülköző jót tenne a kocsi ülésének...

A te autódat miért apádnak kell tankolnia és lemosni?


Amúgy a kocsi hátsó ülése jó dolog,tapasztaltam az elmúlt 9 évben,pedig van hálószobánk!:D

2014. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert én nőként nem értek az ilyesmihez, ő meg szívesen elmegy. Köszi a válaszokat.
2014. nov. 22. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Nőként? Miért, farok kell a tankoláshoz és a kocsimosáshoz?

Akkor ne is vezess, hisz az is "férfimeló"!


N

2014. nov. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!