Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemtől 7 éve váltam el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemtől 7 éve váltam el, közös lakásunkat én használom. Lakáshasználati díjat fizetek neki a gyermektartás fejében. A vagyonmegosztási per azóta nem zárult le irreális követelése miatt. Levonhatom-e a megváltási díj összegéből a használati díjat?

Figyelt kérdés
(5M-ért hitelből vásárolt ingatlan 2 éves közös használata után 5,5M-kér megváltási díjként! ) Meddig vagyok köteles lakáshasználatot fizetni?
2012. szept. 21. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy levonhatod, mert Te írtad, hogy gyermektartás fejében kapod.
2012. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használati díjat addig kell fizetned amíg használod, illetve amíg meg nem váltod.
2012. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig fizeted ameddig használod, nem nem vonhatod le.
2012. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem!

A hitelt ki fizeti? Kapsz gyerektartásdíjat?

Az 5 milliós hitelnek biztosan van félmilliós kamata. És tkp. mit osztanátok meg?

2012. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tévedve...ebben semmi irreális nincs.
2012. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellene ezt feszegetned, örülj neki, hogy használod. A gyermektartás fejében ez pont passzol. ha majd jobban feszegeted, akkor nem lessz a hitel fizetve és mehetsz ahová akarsz. a gyermektartás az bizonytalan, de ez biztosabb.
2012. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sysyqueen ***** válasza:
nem úőgy van hogy amikor válltok akkor a közösen szerzett hasznot osszátok el? akkor a ház is fele fele... ha 5 millióért vettük együtt akkor nem válthatja ki 5 és félért akkor ennek hol itt a fele? a fele a volt feleséget illeti meg vagy most hogy van?
2013. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!