Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyan gyerekes, mit csináljak?

Olyan gyerekes, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apukám megharagudott rám még két nappal ezelőtt egy banális dolog miatt, és azóta tűntet, mint egy gyerek: kerül, elfordul, nem szól hozzám. Mindig ő visz suliba, mert útba esik a munkahelye fele, de ma autóbusszal kellett bemennem, mert ő nem volt hajlandó egy autóba ülni velem. Hangsúlyozom, a vita tárgya banális. Mit tegyek?

2014. nov. 24. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot, ha neked annyira banális, neki meg ennyire fontos.
2014. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot és lássa rajtad, hogy tényleg megbántad és hogy bánt, hogy így elfordul tőled. Ezt egyébként egyszer velem is eljátszotta a nevelőanyám. Napokig levegőnek nézett, én bocsánatot kértem, pedig az ok nálunk is banális volt. A végén már apám szólt rá, hogy azért ez már nagyon gyerekes. Kellett még egy pár nap, mire visszatért minden a régi kerékvágásba.
2014. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mi van a banánnal?
2014. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Melyik tini használ ilyen szavakat hogy autóbusz? Kamukérdés?

Amúgy meg apád majd megbékél, lehet csak amúgy is rossz napja volt te meg még rátettél egy lapáttal.

2014. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszoló! Nem kamukérdés, én csak próbáltam úgy írni, hogy érthető legyen.

Első válaszoló! A vita tárgya igenis banális, már az egész család rászólt, hogy úgy viselkedik, mint egy óvodás.

2014. nov. 25. 06:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Az okát elmesélnéd?

Nem muszáj mindent leírni, ha nem akarod, csak úgy körvonalazd.

Egyébként, ha más szerint is gyerekes már, akkor tényleg az lehet.. :D :)

Ne csinálj semmit. A pukkadós óvodás is megunja egyszer a pukkadást, mert rájön hogy semmit nem ér el vele és belefárad :D de komolyan. majd megunja és elfelejti :)

2014. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mostohaanyám ilyen, hisztis liba. Mindenkit megbánt, aztán elvárja, hogy MI kérjünk bocsánatot TŐLE, és besértődik, ha nem. Sőt, addig duzzog meg nézi levegőnek az embert, míg nem pitizik neki.


Velem spec. beszpta, mert nem voltam hajlandó megalázkodni neki, meg apát sem érdekli igazán, ha ok nélkül sértődik. Olyankor 3-4 nap mosolyszünet (jó, az kb. pokol volt), aztán egy irdatlan nagy balhé (mert változatlanul neki áll feljebb, és nem hajlandó beismerni a hibáját) keretében békülés.


Hagyd, hadd puffogjon, nehogy már te kérj bocsánatot a semmiért. Majd megbékél - amúgy szánalmas ez a hozzáállás, akár egy dedós.


Mi apával vitatkoztunk, akár fél órán át (makacsok vagyunk). Aztán egyikünk megunta, elviharzott, de még aznap, higgadtan megbeszéltünk mindent. Mindenesetre jól nézett ki, ő a szoba egyik én a másik végében és kiabálunk :D Jó, ez már eldurvult eset volt, de sokszor előfordult. Ám még aznap ki is békültünk, nem puffogtunk a másikra napokig.

2014. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia, nekem most pont ugyan ez van! egy semmiség miatt levegőnek néz, és már két napja hozzám sem szól! neked már megoldódott a probléma?
2014. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!