Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám szerint én nem érdemle...

Anyukám szerint én nem érdemlem meg, hogy bárki is szeressen, mert gonosz vagyok. Igaza lenne?

Figyelt kérdés
Azt mondtam neki hogy öngyilkos leszek, erre azt mondja hogy nem bánná ha magamba szúrnám a kést. Mindig is a testvérem volt a kedvence, ezt éreztette is pl, ilyeneket mond rá hogy ő sosem bántotta meg, hogy ő kedves, aranyos, én meg gonosz. Pedig én mindig példamutatóan viselkedtem: sosem cigiztem, sosem voltam részeg, nem jártam még bulizni sem. Ha anyámmal megyek vhova mindig mondja hogy egy szerencsétlen vagyok. Mindig is alacsony volt az önbizalmam. Azt mondja hogy megérdemeltem, amiért a világ életemben senki sem szeretett meg. L/22
2014. dec. 4. 14:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
Nem anya az ilyen.
2014. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Jó csaj vagy?
2014. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
93%
Nem tudom milyen vagy,de biztos lehet téged is szeretni.
2014. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
17%
Kevés az infó, ennyiből nem gondolhatod, hogy megmondjuk milyen vagy. Egy ember ennél komplexebb, és pont abban található meg az, amiért szerethető a másik.
2014. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Olvasd el a Mérgező szülők c. könyvet.
2014. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nincs igaza. Anyukád meg megkaphatná az "év anyja" díjat.
2014. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem lenne szabad ilyet mondania, de honnan tudjuk hogy nem jogosan mondja hogy gonosz vagy? Hiába nem mész bulizni meg nem cigizel, ha közben mindig csak beszólogatsz a körülötted levőknek. Kevés az info és más szemszögből is hallani kellene.
2014. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem kéne egy anyának ilyet mondania.


Nehéz, de ne törődj vele. Mutasd meg neki és magadnak is, hogy jó vagy és szerethető. És költözz el mihamarabb, mert addig csak mérgezni fog ez a légkör.


Vannak barátaid, akikkel tudsz beszélni?

2014. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Mi nem tudhatjuk, gonosz vagy-e.
2014. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Anyád minden valószínűség szerint beteg. És te is, ha miatta öngyilkos akarsz lenni. Járjatok terápiára, jót tehet csak veletek.
2014. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!