Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy újra szeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra szeressen?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. az egyik osztálytársam sokat udvarolgatott nekem, viszont egy másik osztálytársnőmbe szerelmes már. mármint csak udvarol neki. nekem már nem. ma észrevettem, hogy kitörölt facebookjáról... és ezt mind azért, mert írtam neki egy smst, hogy megkérdezzem hogy hogy van!


az a helyzet, hogy nagyon szeretem őt, belepusztulnék, ha kiderülne, hogy nem szeret, vagy utál!!! ma egy sort sirtam is itthon azért, mert a lány elég jó barátnőm, és nem akarok neki rosszat, de valahogy meg akarom neki mondani, hogy hagyja békén a fiút, mert neki amúgy is már két barátja is van, meg csak minden fiút kihasznál!


nagyon köszönöm előre is válaszaitokat!



2014. nov. 12. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor beszelj a fiuval :)
2014. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!