Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek egy ferfinak...

Szerintetek egy ferfinak lehet jo kapcsolata a gyerekkel ha nem akarja de a no megtartja?

Figyelt kérdés
Egy ismeros eseten gondolkoztam el. Par honapig jartak a no valahogy terhes lett, a kapcsolat eleg komolytalan volt. A pasi megmondta a nonek hogy nem erdekli o sem a gyerek. Szerintetek ilyen helyzetekben hogy alakul az apa-gyerek kapcsolat? Orulni fog neki vagy tehernek fogja erezni?
2014. dec. 13. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben minden lehetséges, de valószínübb, hogy nem sokat fog a gyerekkel törödni.

Viszont amit nem értek, ilyen felületes kapcsolatban miért nem védekeznek az emberek?!?!?!

2014. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom mivel vedekeztek,vagy nem vedekeztek. Csak az apa-gyerek kapcsolaton gondolkoztam hogyha ennyire nem akarja megszereti ha megszuletik vagy nem?
2014. dec. 13. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
házasságban született, évekig nevelt gyerek mellől lelépnek úgy, hogy nem törődnek utána vele...ha eleve így indul a kapcsolat, az esélytelen...talán akkor nem ha még terhesség alatt el kezd érdeklődni
2014. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy "nem érdekli sem ő, sem a gyerek", nekem elég egyértelmű.
2014. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

sok pasi akkor is hanyagolja a gyerekét, amikor ő akarta..


a pasik mások.

2014. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek, ilyen idiótákkal lesz körülvéve... Fele ennyi ostoba kretén lenne, már burzsuj ország lennénk.
2014. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Timeatimea123 válasza:

Szia!!



szerintem nem lesz kapcsolata a gyerekkel,de ez nem jelenti azt hogy nem is kell szembe néznie soha vele.Persze ha a gyerek egyáltalán tudni fogja hogy ki Ő.

Nem biztos hogy olyan nagy baj ez.nem egyedi eset.Attól még felnőhet normális felnőtté.Végül is ÉL.

2015. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!