Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elfogadni az uj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni az uj párotok gyerekét, nem velünk él de szinte ugyananyit van nálunk mint az anyával? Aki ilyen helyzetben van hogy tudta elfogadni, és milyen a kapcsolata a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek akart elvállni hanem a szülei...
2012. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk ez a helyzet.Apa nem dolgozik én igen,2 műszakban,apánál van a gyerek elég sokat.És marhára nem érdekel hogy a k.rvájának ez tetszik vagy sem.Tudta,hogy a kiszemelt pasijának van gyereke,viselje következényét,vagy lépjen le.Hát ha még azt is tudná az a kis r.ngyó,hogy viszonyom van apukával hónapok óta...:-)
2012. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hűű, ez az előző elég húzós sztori!


Én soha nem voltam ilyen helyzetben, de van 2 barátnőm, akik igen. Mindkettőnek elvált már a pasija, amikor megismerkedtek. Az egyiknél nagyon nagy gáz van, mert amikor bejelentették, hogy összeházasodnak, akkor a gyerekek anyjának elment az esze és partizánmunkába kezdett. Gyakorlatilag dróton rángatja, manipulálja a gyerekeket (15-10 évesig), üzenget velük és megkeseríti a barátnőm és a férje életét. Ez a nő úgy tervezte, hogyha "élt" egy kicsit, még mindig visszatérhet a családjához. Ő lépett le és hagyta ott a férjét 4 gyerekkel. Mindenben, de MINDENBEN mindig az ellenkezőjét tanítja a gyerekeknek, mint az apjuk és élvezi, hogy emiatt áll otthon a bál. És persze állandóan gyalázza a barátnőmet.

A másik barátnőm "elődje" nagyon rendes, mindenben a gyerekek érdekét nézi, úgy mint az ex-férje. Itt érthetően nagyon jó, baráti a kapcsolat a gyerekekkel, nagyon ragaszkodik hozzájuk a barátnőm. Pl. amikor először találkozott a gyerekekkel (12, 13évesek), az anyjuk mondta nekik, hogy ne legyenek előítéleteik, legyenek tisztelettudóak, a csaj nem az apjukat akarja elvenni tőlük...

Szerintem ez a ritkább. Szóval amennyire én látom, a kapcsolatot a gyerek anyja határozza meg.

2012. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!