Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyik gyereket szeretitek...

Melyik gyereket szeretitek jobban elvált apukák?

Figyelt kérdés
Az elvált apukáktól szeretném megkérdezni,hogy az előző vagy az új házasságból született gyerekeiket szeretik jobban?

2014. dec. 26. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk az. új. Engem soha nem vitt el sehova,, féltestvéreimnek. viszont mindent meg tesz.

Nem is megyek már nagyon hozzájuk. Minek.

Gyerek vok nem apa.

2014. dec. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Talán szeretni, ugyanannyira, de nyilvánvaló, hogy azok a gyerekei állnak közelebb a szívéhez, és azokhoz ragaszkodik jobban, akiket nevel, és akikkel nap mint nap együtt él.
2014. dec. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg egy APA nem tesz különbséget a gyerekei között. Én nem tudnék!
2014. dec. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk még elég "friss" a dolog, a közös gyermekünk a volt férjemmel 5 éves, az új kapcsolatából a kicsi 2 hónapos.Nem tudom számít-e, de a kicsi nem tervezett baba volt, hanem "becsúszott" egy pár hónapos kapcsolatba. Gondolom a két gyermeket ugyanúgy szereti, de egyenlőre azt látom, és ez valószínű abból adódik, hogy a kicsi még nagyon picike, hogy a miénkkel többet foglalkozik. Ehhez mondjuk lehet hogy az is kell, hogy nem kéthetenkénti apuka, hanem mindig megbeszéljük mikor viszi, szinte annyit van ott mint velem. Én úgy érzem, hogy nekem, mint édesanyának kötelességem, ha már sajnos így alakult, hogy minden lehetőséget megadjak arra, hogy ne távolodjanak el egymástól.
2014. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Látom egy elvált apuka se válaszolt.

2014. dec. 26. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:

az apuka legtöbbször második.anyuka az első ez egyértelmű(vannak durva kivételek)

apára általában támaszkodnak a gyerekek és megtanulnak tőle sok mindent, de anyuka adja a szeretet többségét, ezáltal a gyerek is arra támaszkodik persze akire azonnal tud...tehát ha apukádat 2 hetente látod, akkor nem tudsz rá 100%ban számítani, főleg ha nem a szomszédban lakik.egy telefon meg sokszor nem hoz megoldást! így az a gyerek aki mellette van folyton ő előnnyel indul. de szeretet szerintem ugyanakkora minden gyereknél, habár az is számít mekkora korkülönbség van mert azért egy nagyon fiatal gyerekre sok figyelmet kell fordítani!de ugye ezt meg már az idősebb gyerek megkapta egyszer...mondjuk lehet az újabb gyereknél jobban csinálja az ember..

mondjuk egy ismerősömnél a viselkedés is fontos, hogy kire lehet büszke az apa és kire nem.

2014. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én elvált apa vagyok és bevallom az új páromtól született gyereket szeretem jobban. Sajnos az első házasságból született gyerekem egyre jobban hasonlít az anyjára,ugyanolyan pénzéhes,követelőző.
2015. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ és egyet tudok érteni veled.
2015. jan. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!