Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti csak olyan férfinak szülnét...

Ti csak olyan férfinak szülnétek gyereket akit szívből szerettek, vagy igazából nem a férfin van a hangsúly, hanem hogy legyen gyerek? Vagy ha csak kicsit szeretitek a férfit az is elég?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 00:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
Természetesen csak olyan embertől akarnék gyereket, akit szeretek is. Sztem ez kell ahhoz, hogy megfelelően fel tudjuk nevelni a gyereket EGYÜTT! Máskülönben milyen élete lenne a kicsinek?
2012. júl. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
csak olyannak akit szeretek,sőt csak olyannak akiről tudom hogy alkalmas az apa szerepre.
2012. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
naná, hogy csak olyan férfinak!! egy gyereknek nem az kell, hogy kb. 4 éves koráig legyünk együtt, utána meg külön-külön..nagy trauma ez a kicsinek, nem mellesleg, hogy én sem lennék boldog egy ilyen kapcsolatban, az örökös veszekedésekről nem is beszélve..ha én gyereket akarnék, csak úgy, már bocsánat, de azt egyéjszakás kalandból is lehet szerezni, nem kéne egy számomra olyan férfivel lennem , akit nem szeretek..de ez sem tesz jót a gyereknek, hogy nincs apja.. meg milyen szégyen az már, hogy így jött a gyerek.. nem, megvárnám még egy olyan férfi jön, akit tényleg szeretek, és jó apa lenne belőle.:)
2012. júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha találnék egy olyan pasit akit szeretek, még ha nem is az örök el nem múló szerelemmel (ami persze úgyis elmúlik) akkor vállalnék vele. Vagyis én vállaltam volna de nem jött össze hiába próbálkoztunk. Aztán egy olyan férfitól estem teherbe akit teljes szívemből szerettem. Vele egy próbálkozásból meg lett a baba, de sajnos túl hamar, és rájöttem hogy nem olyan ember mint amilyennek hittem. Jobban jártam volna ha az előző emberrel maradok, mert őt ha nem is szerettem annyira, mégis megbízható társam lett volna és jobb apja a gyerekemnek.
2012. júl. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És végül mi lett a vége? Együtt vagytok az apával?
2012. júl. 9. 00:58
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Az életkor előrehaladtával egyre inkább az lesz a fontos, hogy legyen gyerek. A végén már mindegy kitől, csak legyen.
2012. júl. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

4-essel értek egyet. A heves lángolás elveszi az ember eszét, nem annak látja aki valójában. Az a lángolás úgyis elmúlik, és ami utánna jön az az igazi szeretet, feltéve ha a két fél tudja tisztelni, megbecsülni egymást. Tapasztalatbol beszélek.

A volt férjemmel nagy lángolás volt, született 2 gyerekünk, de nem volt jó férj, és szörnyű apa lett. Soha nem törődött sem velem, sem a gyerekeivel.

Most 3,5 éve élek együtt az új párommal. Nem volt lángolás, csak elmélyülő szeretet. Most várjuk a közös babánkat. És szörnyű ezt mondani de ezerszer jobb apja a gyerekeimnek az igazi apjuknál.

Szerintem fontosabb a felcsapó lángoknál, hogy kivel tudsz együtt élni.

2012. júl. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Én annak szültem akibe szerelmes vagyok mind a mai napig. Az egy szerencsés konstelláció hogy fel is nőtt az apaszerephez maximálisan időközben. (ő mondjuk nem az a pocakpuszilgatós, pelenkacserélős mindenben részt vevő típus, de ez engem annyira nem zavaró viszont mindent megtenne értük és ő az egyetlen ember akire teljesen nyugodt szívvel bíznám őket úgy szereti őket mint én.)


Volt olyan párom őelőtte aki maximálisan apa típus volt és az a típus akinek fát lehet vágni a hátán, dolgozik ugyanakkor kel éjjel a gyerekhez mindent megcsinálna körülöttük kiteszi szívét lelkét a családért, de nem voltam szerelmes belé csak szerettem mint embert.

Tudtam hogy neki nem szülhetek mert boldogtalan lettem volna.

És így a gyerekek is.

2012. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát le lehet pontozni, de én olyan férfihoz mentem tudatosan feleségül és olyan férfinak szültem gyerekeket, akiről úgy gondoltam, hogy megbízható férj és apa lesz remélhetőleg életünk végéig. Nagy lángolás nem volt, soha nem éreztem azt a "belepusztulok-a nagy -szerelembe" érzést, egyszerűen csak egy pasi volt aki tetszett, jó volt vele minden és fantasztikus embernek tartottam. Nem iszik, szorgalmas, családcentrikus, hűséges, megbízhatók, művelt és mindenben segít.

Nem bántam meg, csodás férj és apa, persze vannak összezördüléseink, de a "nagy Ő"-vel még több lenne szerintem. Jól döntöttem, a kislányunk meg egyenesen isteníti őt és ő is a lányunkat, de engem is elkényeztet, ő viszont az a haspuszilgatós, pelenkázós típus:) Két hónap múlva születik meg a kisfiúnk. Boldog vagyok, ez így jó.

2012. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és egyetértek a 9-essel. Ő döntött jól. Bár nekem még 2 hónapom van a szülésig de a párom egyáltalán nem lelkesedik, nem is érdekli a téma. Viszont nem hagy el mert engem szeret. Én szívből remélem hogy mikor a kezébe fogja a kisfiát, megváltozik. De ennek ellenére 100%-ig biztos vagyok benne hogy a másik férfival jobban jártam volna, hiszen a nőknek ebben az időszakban is szükségük van a párjuk támogatására, nem csak azután ha ott a baba. Emiatt már nem tudok úgy ránézni mint elötte.
2012. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!