Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Minden amihez...

Mit tegyek? Minden amihez mostanság nyúlok, egyszerűen elromlik. A teljesen hétköznapi cselekedetekből kiabálások és leszidások lesznek.

Figyelt kérdés
Ami eddig teljesen normális volt, hogy megcsináltam most csak a baj forrása. Az egész karácsonyom elromlott emiatt, minden nap üvöltöznek velem valamiért (persze teljesen jogosan), viszont nem tudom, hogy mit tegyek, mivel mozdulatlanul csak nem ülhetek egész nap, ha pedig valamihez hozzányúlok biztosan történik vele valami.

#baj #bajforrás
2014. dec. 30. 13:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul ugye annyi bajt csináltam, hogy még azt is rám fogják amihez közöm sincs. Például a földgömbünk eltörött és azért is én vagyok a hibás, pedig a nővérem volt (és ezt természetesen nem hiszi el nekem senki, mert a nővéremnek is van esze és semmit nem tud a dolgokról). Tehát gyakorlatilag bármi probléma van az szinte 100% hogy az én hibám. Mit kéne tennem?
2014. dec. 30. 13:13
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja, és 13/L
2014. dec. 30. 13:14
 3/3 Vadkorte81 ***** válasza:
Csak a sajat dolgaidat hasznald,ha belekezdessz valamibe kerd ki mindig a szulok velemenyet hogy hogyan csinald,es soha ne kapkodj...figyelj oda hogy mit csinalsz,es nem leszel csodtomeg..
2014. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!