Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor mit lehet tenni?...

Ilyenkor mit lehet tenni? (Szilveszter)

Figyelt kérdés

Beteg vagyok, semmi kedvem ma este bulizni (alapból nyugis, nem discoba járó típus vagyok), de itthon ma már többször kiabáltak velem, hogy nem vagyok normális, mert 20 évesen ki kéne élnem magamat, menjek bulizni és inni... Szóval kb kijelentették, hogy nem maradhatok otthon, hiába vagyok rosszul. Most éppen duzzognak, bármit kérdezek hátat fordítanak némán.

Oké, én szívesen elmennék, de hova? Barátnőim mind ilyen ájulós-részeg-leszek bulin lesznek (mint minden évben), ahol hangosan üvölt a zene és kétlem, hogy az én köhögésemet akarnák hallgatni + nem is akarom őket megfertőzni :)

Ilyenkor mit lehet tenni? Mert itthon nem maradhatok szerintük semmiképpen.


2014. dec. 31. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Lehet terveztek valami programot otthonra a szüleid, és abban nem volt benne, hogy te is otthon maradj.:) Menj csak el bulizni a barátnőiddel, ha hangos a zene, akkor úgysem fogja hallani senki a köhögésedet.:D
2014. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, nem terveznek semmit, csak a szokásost: tévénézés süti és szendvicsevéssel egybekötve.

Én meg tényleg elég pocsékul vagyok ahhoz, hogy ne akarjak sehová menni, max az ágyamba

2014. dec. 31. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván terveznek valamit amit nem akarnak az orrodra kötni, a semmiért csak nem duzzognának. :)
2014. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Arra nem gondolsz, hogy olyat terveznek, amit nem akarnak az orrodra kötni?
2014. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Merre laksz?
2014. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarják az orrodra kötni, hogy orgiát terveznek éjszakára... ;)
2014. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kamerázd be a lakást, hogy a következő szilveszterkor legyen mivel megzsarolni őket.


De vigyázz, lehet olyan videó lesz a vége ami sérti az állatvédelmi törvényt.

2014. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!