Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen típusú fiúk töltik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú fiúk töltik a Szilvesztert szórakozóhelyen? Lehet ilyenkor ismerkedni?

Figyelt kérdés

Még nem töltöttem Szilvesztert szórakozóhelyen és alapból nem is szoktam ilyen helyekre járni. Most úgy néz ki idén ez lesz a program a barátnőimmel. Mivel jelenleg nincs párom szívesen ismerkednék ott, de nem tudom milyen fiúk járnak oda, lehet-e egyáltalán ismerkedni vagy csak szexet akar mindenki meg szórakozni a lányokkal.

20+/L



2013. dec. 29. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
perszeeee hogy lehet :DDD ha szereted a páwa, és félig bu,zi csávókat akkor hajrá
2013. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fiúk akik szoktak/szeretnek bulizni és szórakozóhelyekre járni de ebből nem lehet sokat leszűrni,
2013. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Lehet, de nem ajánlott..szilveszter nem a pár keresésről szól..
2013. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mivel valószínűleg egy ilyen partyn mindenki be van baszva, így nem a legtökéletesebb hely a komoly kapcsolatra való ismerkedésre.

persze biztos találhatsz ilyet is, de elég kevés az esélye.

2013. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
6 évvel ezelőtt még én is ismerkedtem szórakozóhelyeken de kicsit idős lettem oda. Ott is vannak normálisak.
2013. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

idén én is erre készülök(szintén 20L)

legutoljára 2 éve csináltam ilyet,abból lett egy 11 hónapos kapcsolatom

2013. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tudod milyen fiúk? akik szeretnek bulizni. ennyi. nem kell rögtön bekategorizálni és cimkézni az embereket.
2013. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
persze, leszopod a vécében!
2013. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
És mégis hova szándékoztak menni buliba? F/23
2013. dec. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ismerkedni végülis nem sikerült, de táncoltam két fiúval és az jó volt:)
2014. jan. 1. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!