Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez tenyleg lehetseges? Akivel...

Ez tenyleg lehetseges? Akivel ilyen tortent, leirna, mi, hogy volt? Normalis valaszokat szeretnek!

Figyelt kérdés
Ha valaki meg nincs 18 de elakar menni otthonrol a szulei miatt, akik folyamatosan csak lelkileg bantjak, es ot elvennek akkor nagykorunak lesz tekintve? Azaz nem vihetik haza, ha eljon?

2014. dec. 31. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hova akarsz menni?
2014. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ennyire sarkos kérdés. Ha szeretnél eljönni, teljesen normális, de előbb valahogy saját lábadra kell állnod vagy valaki másnak kell segítenie. Ez egy folyamat szokott lenni. Van, akivel a lelki sérülésekről tudsz beszélni? Addig is segítene legalább.
2014. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is úgy tudom, ha férjhez mész, már rendelkezhetsz magad felett. Viszont férjhez menni csak engedéllyel tudsz 18 éves kor alatt..
2014. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Minek menne házasságba, hogy majd az is megrontsa az életét? Hirtelen ugorjon bele, hogy megrontsák lelkileg és válás legyen a vége? Nem vagy komplett.

Fordulj a családügyesekhez.

2014. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Gyermekvédelmisekhez.
2014. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha egy kiskorú megházasodik akkor nagykorúsítva lesz és onnantól kezdve felnőttnek számít. De ahhoz a gyámhatóság engedélye kell.


Még ha annyira rossz is otthon, ne egy házasságba rohanj.

2014. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom, a két végletes vélemény jelent meg. Nekem is 13 éves a lányom. A suli kerek 1 km-re van tőlünk, 10 éves kora óta egyedül jár. Busszal, vagy gyalog. ( nem mondom, hogy első pár alkalommal nem hívtam szinte percenként).Heti 1-2 alkalommal az öccsét is hozza- viszi oviból. Barátnőihez elmehet,nyilván azokhoz,akik max 2 km-re laknak. Esténként azért elmegyek érte kocsival. Barátok köztöt megnézi, kb 9-30-kor van vége, utána szólok,hogy aludjon már. Anyukánaka kommentben kicsit engednie kellenea gyeplőn,ésszerű határokon belül, fokozatosan,mert azt fogja észrevenni,hogy 2-3 évmúlva nem fog bírni a gyerekkel, aki a hirtelen szabadsággal nem fog tudni mit kezdeni, és hülyeséget hülyeségre fog halmozni.
2015. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, rossz helyre ment... Bocsi
2015. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!