Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért utálnak a szüleim?

Miért utálnak a szüleim?

Figyelt kérdés

13 ves lány vagyok. A szüleim nagyon utálnak, pedig nem ártottam nékik semmit, anyukámnak is mindig segítek, megcsinálom amit mondanak. De ütnek, vernek... mindig. Kiabálnak velem, és legfőképp csúnyákat mondanak rám, arra hasonlít mint amikor a suliban kiközösítenek. Lehetőleg normális válaszokat, és ne azt írjátok hogy most ebben a tinédzser korszakomban vagyok, mert nem igaz. Az teljesen más.

Ha vannak helyesírási hibák azért bocsi csak remeg a kezem.



2015. jan. 4. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit fejtsd ki azt, hogy mikor, milyen körülmények között bántanak, pontosan miket mondanak, és mit jelent az ütnek-vernek?


Hajlamosak a tinik beszólogatni és utána kapnak egy pofont, és erre mondják, hogy szidnak és ütnek vernek, és persze, vannak akik bántalmazó családban élnek, és azok is ezt mondják. SZóval mesélj!

2015. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ütést azt még csak átlagos nevelésnek veszem. Inkább a szavak bántanak, de nem az amit mondanak hanem az hogy lefejlődtek a kicsik szintjére mint a dedósok. Ez inkább már nevetséges számomra.
2015. jan. 4. 13:28
 3/5 A kérdező kommentje:
2015. jan. 4. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Rajtad élik ki a problémáikat. Sajnálom, ez csúnya lesz, de borzasztóan unintelligensek a szüleid.
2015. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell bocsánatot kérni mert ez így igaz... Meg amúgy is attól mert nékik nem volt jó gyerekkoruk attól miért kell elrontani az enyémet?! ...
2015. jan. 4. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!