Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bennem van a hiba? Anyám...

Bennem van a hiba? Anyám miért nem ragaszkodik legalább az unokákért?

Figyelt kérdés
Anyám özvegy 4 éve.Mint anya,szeretném,tisztelem,de szerintem nem tetszik neki,hogy sikeres vagyok.Sokat köszönetek apósomeknak,ők dolgoznak,segítenek,stb.öcsém van(én 37,ő 33)de valahogy mindig úgy alakul,csak egyikünkel beszél...Ha nem volna a két fiam(4-7),kicsit egyedül éreznem magam...A kérdésés:úgy gondolom,szülőként nekem kéne több eszemnek lenni..ha a gyerekemmel haragbá is vagyok,az unokákért való ragaszkodás szerintetek baj?
2015. jan. 6. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

"..A kérdésés:úgy gondolom,szülőként nekem kéne több eszemnek lenni..ha a gyerekemmel haragbá is vagyok,az unokákért való ragaszkodás szerintetek baj?"

????? Te ezt érted?

2015. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megtettél mindent,hogy szeresse az unokákat?Lehet fáj az anyudnak,hogy az apósodékat többe nézed,.
2015. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miert gondolod azt, hogy a te sikeredet nem tetszessel fogadja? Tul keves az informacio, de ha sokat vitatkoztok, mint felnottek, akkor nem feltetlenul fogja latogatni az unokait. VAn egy emberi tartas pl. de ezt valojaban neked kell tudnod, hogy miert tavolodtattok el egymastol.
2015. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha téged utál akkor a purdéid iránt miért érezne másképp?
2015. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,töröltem a kérdést.
2015. jan. 7. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!