Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálok rosszul? Velem...

Mit csinálok rosszul? Velem lenne a hiba? Alapjában véve is kissé antiszociális vagyok. Nem fogadná el ezt? Mit csináljak? Kezdem egyre rosszabbul érezni magam.

Figyelt kérdés

Mióta a szüleim elváltak,anyukámmal maradtam,lassan 7 éve. 1 hét múlva lesz gólyabál a suliban,és úgy beszéltük hogy ott alszok a 'legjobb barátnőmnél'. -aki egyébként a barátom miatt bunkó velem- Nála aludna még egy csajszi,aki szintén osztálytársunk. Ők a gólyabál után el akarnak menni egy szórakozóhelyre,de nekem nincs sok kedvem és nem is szeretek oda járni. Közöltem anyukámmal,hogy akkor inkább nem alszok ott,mert nincs kedvem,de viccesen hozzátette,hogy miért nem alszok ott a barátomnál. Sejtettem,hogy nem gondolta komolyan,ezért annyiban is hagytam a dolgot. Ma éppen készülődött a barátjával találkozni és a szobámban keresett valamit,mire megkérdezte,hogy miért nem akarok a 'barátnőmnél' aludni. Én megint azt feleltem,amit tegnap este. Erre hozzám vágta,hogy én mennyire antiszociális vagyok,mert nem megyek semerre,meg a barátomon kívül senkivel sem beszélek-mert senki nem vesz észre az osztályban-,és elkezdett kiabálni velem,na meg persze szapulni ezért.

15/L



2014. okt. 11. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád arra számított, hogy mivel te nem alszol otthon, ő a barátjával kettesben lehet. Te viszakoztál, és ezzel borítottad a programját.
2014. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Anyukám 40 éves és csak 2 hónapja ismerik egymást,nem úgy ismerem,mint aki így elsietné.
2014. okt. 11. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Negyven évesen már nem vár az ember hónapokig, maximum igyekszik úgy intézni, hogy Te, mivel még gyerek vagy, ne érezd... :)
2014. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Visszatérve a témához, én is antiszoc voltam, de én olyannyira, hogy 15 évesen még barátom se volt, és nem szerettem járni a barátnőkkel bulizni sem. Ekkor kezdtem azokkal a lányokkal barátkozni az osztályban, akik nem voltak bulizósak. 19 évesen kezdett elegem lenni az antiszocságból, és kezdtem dolgozni magamon. Bár továbbra sem vagyok bulizós, mert nem az én világom, a párommal járunk koncertekre, zenét hallgatni. Amúgy esetleg keress sulin kívüli hobbit, hogy ott is ismerkedj emberekkel, szerezz új barátokat. Ezt meg édesanyádnak ki kell bírnia, nem tehet ki csak úgy és nem kényszeríthet. Vagy menjen ő a barátjához...
2014. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anyukád a barátjával akart lenni valószínűleg, ezért csalódott, nem veled van a baj. Ha otthon akarsz maradni, maradj.

(Azért fura ilyeneket olvasni, 40 leszek, mikor az első gyerekem megszületik - de ez már másik téma :-).)

2014. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is antiszociális voltam úgy nagyjából 15 éves koromtól kezdve tavaly őszig. Csak a suli volt és a pasim. Alig találkoztam a barátnőimmel, aztán tavaly jött a fekete leves és elhagytak. Akkor jöttem rá, hogy egy csomó időt elpazaroltam és elkezdtem bulizni. Na nem úgy, mint az őrült, havonta 1-2x, közben meg csináltam a sulit. Anyukádnak nem így kellett volna beszélnie veled persze, de abban igaza van, hogy néha kell szórakozni. Lehet nem egy szórakozóhellyel kéne kezdeni 15 évesen, de pl. beülni a lányokkal egy kávézóba suli után vagy megnézni egy filmet a moziban tök jó program lehet. Szórakozóhelyre majd mentem 1-2 év múlva. 21/L
2014. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsietné? Elég rég óta külön élnek apuddal neki is kell a törődés. Van abban valami amit az első mond. :D Mond anyudnak, hogy ha megengedi akkor a barátodnál aludnál és természetesen a szülei is otthon lennének. Neki is lesz egy kis magánélete. :D
2014. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sulin kívüli hobbi? Játékok. A lányok az osztályomban állandóan picsognak,én meg ezt utálom. A fiúk meg..hagyjuk. Anno egyik srác osztálytársammal játszottam közösen,de azóta ő abbahagyta. Játékon belül elég sok mindenkit ismerek,de anyámat ez is zavarja,mert 1. nem lányok 2.messze vannak,vagy nem is tudom hogy fogalmazzak.
2014. okt. 11. 11:10
 9/10 A kérdező kommentje:
Mintha hercegnőt akarna belőlem csinálni,amit én nem akarok,mert nem az én világom. :/ Egy egyszerű lány vagyok,aki szeret játszani,és megtalálta azt a közeget,ahol jól érzi magát. Csak talán ezt anya nem fogadja el,mert már többször próbált kiszakítani onnan. Megvonta a gépezést,elvette tőlem a netet,az xboxot és ehhez hasonlók.
2014. okt. 11. 11:13
 10/10 anonim ***** válasza:

gép, net, xbox?

27 fok van, húzzál ki a szabadba!

én is megyek, csak még megiszom egy kupicával

2014. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!