Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mutassa be egy 15-16...

Hogyan mutassa be egy 15-16 év közötti lány a szüleinek a barátját ('pasiját')?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia anyu apu! Ő itt a barátom xy!
2015. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem árt beharangozni, hogy barátod van. Ne akkor szembesüljön azzal anyukád, hogy van egy barátod, amikor a küszöbötökön áll. Ha ez megvolt, akkor kérdezd meg a szüleidet, átjöhetne-e valamikor hozzátok, egy családi ebédre, vagy csak úgy, valamelyik délután. Éreztesd velük, hogy nem azért akarod áthívni, hogy bezárkózzatok a szobádba, ők meg aggódjanak, hanem kifejezetten azért, hogy bemutathasd nekik őt, és megismerhessék közelebbről is. Normális szülő ezt a lehetőséget nem fogja kihagyni, és meghívja a barátodat.

A barátod átjön, te pedig bemutatod őt a szüleidnek úgy, hogy "anya, apa, ő itt Peti", a szüleid és Peti pedig kezet fognak, és bemutatkoznak egymásnak rendesen. Aztán mindenféle jóval kínálod a barátodat (üdítő, rágcsa), miközben leültök a nappaliba társalogni a szüleiddel.

2015. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Minek??
2015. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Jó a kérdés, hogy minek.

A szüleid biztos kíváncsiak lesznek majd életed párjára, de nem biztos, hogy az azelőtti néhány vagy több jelölttel is szeretnének megismerkedni. Akkor mutasd be majd, ha már komolyabb a kapcsolat.

2015. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Anyu, apu bemutatom születendő gyermekeim apját, leendő vőtöket.
2015. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

én 15 voltam amikor először volt barátom. Előtte már természetesen meséltem róla a szüleinek, meg mindig mondtam hogy ranidzok vele, stb..., mutattam képet is róla. Az egyik délután megbeszéltük hogy eljön, becsengetett, kimentem, bejött, és mondtam hogy ő a barátom, XY, köszöntek, apámmal kezett fogtak, ennyi :D ennyit történt.

az előzőeknek: szerintem azért kíváncsiak a szülők arra hogy a tini fiuk/lányuk kivel tölti az idejét, ha nincs otthon.

2015. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
óvatosan :-)
2015. jan. 9. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
"Dicsértessék a Jézus Krisztus!" általában beszokott válni.
2015. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!