Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-30 közötti lányok! A Ti...

22-30 közötti lányok! A Ti ismerősi köreitekben vannak olyan lányok, akik nem akarnak gyereket? És ha van ilyen, kedves, normális egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Nekem van már gyerekem, és úgy érzem, mostanában nem akarok. De gőzöm nincs, hogy lehet ilyen lányokra rátalálni. Tippek?

2012. júl. 7. 14:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
én 23 vagyok és nem akarok. Hol lehet találni? hát nincs ilyen klub:)
2012. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Igazából nem értem mit szeretnél igazából. OLyan barátnőket akik nem akarnak gyereket?

Szerintem semmivel sem több vagy kevesebb az az ember aki nem akar gyereket. Nem ez határozza meg, hogy ki "jó" ember és ki nem. Ne ilyen szankciók alapján keress barátokat, hanem, hogy jól megvagy- e az illetővel, vagy nem. Ez pedig nem azon múlik, hogy akar-e gyereket vagy sem.

2012. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerü, keress olyat akinek már van. Az úgy már nem olyan jó, ugye?:-) De végülis neked is van már, nem lesz egyoldalú a dolog.
2012. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Ismerek.

Önző és pénzhajhász.Azért nem akar mert akkor nem tud szórakozni,élni,pénz szórni(gazdag pasi kell neki csak az övét szórná).Nem akar hajnalba kelni eteni.stb...stb...

Persze ez nem azt jelenti hogy ezaz általános,de azt kérdezted ismerek-e.Nos igen és ő ilyen sajna.

2012. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem sok olyan nő van, aki egyáltalán nem akar gyereket (és ennyi idősen még úgysem tudhatják, később nem akarnak-e).

2. Ennyi idősen tehát max. az nem akar többet, akinek már van egy.

3. Aki meg ANNYIRA nem akar, az a tiédet sem fogja akarni.

2012. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok mostanában :) Igaz, nekem is van már.

29/N

2012. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell pénzéhesnek és rossz embernek lenni ahhoz, hogy az ember ne akarjon gyereket.

Én szeretem a gyerekeket de nincs és nem is lesz már.

Hogy miért?


-Mert egy ideges, türelmetlen ember vagyok az anyám is egy kibírhatatlan személyiséggel rendelkező ember és tudom milyen ilyen ember mellett felnőni.


-Szív problémáim vannak, veszélyeztetett terhes lennék talán még örökölhetné is. Még a hajlamot is. Hát ne örökölje egyiket se! Ne szülessen gyengébbnek a saját előrelátható problémáim miatt.


-Mindig is keveset kerestem én is és a párjaim is. Folyton ingott a szék a fenekem alatt sose sikerült egy jó állást kifognom hiába is hajtottam érte. Most is munka nélküli vagyok. Kinek kell ez? Végignézni, hogy a gyerek vágyakozik valami egyszerű dolog után és még azt se kaphatja meg? Én is csóróságba születtem tudom milyen retek érzés.


-Mindig több állásom volt. Most az ember dolgozik vagy gyereket nevel? Anyám is rohant ezer felé, mint a mérgezett egér, cipelt engem is magával hát egy élmény volt kisgyerekként takarításról takarításra járni és közben írni a leckét. Közös programra már nem futotta az energiából.


Na szóval nem vagyok rosszabb, mint más, mosok, főzök, takarítok, rendesen élem az életem, nem bántok másokat de gyerek az nem lesz. Másét nagyon tudom szeretni, a kis keresztlányomat is szeretem legalább annyira, mintha az enyém lenne. Persze hosszútávon már marhára le tud fárasztani agyilag-fizikailag mert egy kis energia bomba én meg nem vagyok az.

Ha a sajátommal már nem tudok jót tenni hát majd segítek a családomban valakinek. Az ember ha nagyon akarja tud hasznos lenni gyerek nélkül is és miért is ne lehetne normális, rendes egy gyerek nélküli is?


Szóval azért ne add fel minden zsáknak megvan a foltja lehet találsz egy olyan nőt, akinek valamilyen okból nem lehet gyereke és a tiedet imádni fogja. Sok olyan férfi és nő van, aki nem a saját gyerekét neveli és nem mindegyik egy gonosz mostoha.

2012. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki nagyon nem akar gyereket, az

1. kerüli a gyerekes pasikat

2. összeáll ugyan gyerekessel, de nem tűri meg a gyereket a közös életükben.

Neked miért kell feltétlen gyerekellenes nő?

2012. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok gyereket, de nem zavar, ha egy férfinak van.

Épp azért, mert én nem akarok, neki már van, így nem fog azért elhagyni, mert rájön, hogy ja, mégis.

25/L

2012. júl. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok gyereket,illetve olyan pasit se,akinek már van gyereke.
2012. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!