Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az olyan apa aki ha...

Normális az olyan apa aki ha megtudja, hogy a párja terhes nem akarja a gyereket?

Figyelt kérdés
aztán mikor nem ő dönti el és a nő nem megy bele az abortuszba és erre rámegy a kapcsolatuk akkor kapálózik a gyerek után, de nem foglalkozik a gyerekkel. Egy év együttélés után jött a baba, házasság nem volt szóval az anya megengedte hogy látogassa a gyereket de azelőtt törvényesen Még a nevét sem adta a gyereknek.

2015. jan. 11. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem egy kicsit zavaros.. ezt nem értem pld.:


"kapálózik a gyerek után, de nem foglalkozik a gyerekkel."

2015. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

Én se értem, mi van. :D

Egyébként normális, ha te nem akarsz valami nagy és jelentős dolgot, ami megváltoztatja az egész életed utána közlik, hogy nesze itt van, örülnél neki? Nem.

2015. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
bocsánat ha érthetetlen! Szóval úgy volt hogy ő akarja na de mikor lett akkor átgondolta és már nem akarta, komolytalan volt és én nem gondoltam hogy ő ilyen, egy álarcot viselt 5 éven keresztül csak néha láttam rajta hogy furcsa, a másik meg, hogy fenyegetőzik hogy.......... (durva dolgokkal) ha nem láthatja a gyereket de mikor megvolt neki engedve akkor mindenféle kifogással de nem jött
2015. jan. 11. 23:18
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Így se érthetőbb, így lefordítom.


Apuka 5 év után mégse akarta a gyereket, de a nő megtartotta. Erre ráment a kapcsolat, és a láthatásoknál viszont kapálózik az apuka, hogy márpedig az ő gyereke, neki is joga van hozzá, de magán a láthatásokon tojik a gyerek fejére.


Kérdező. Ez azért van, mert az exed éretlen, és azt se tudja mit akar. Egyet tud, hogy jól esik kicsit bosszantani az exet (téged) ezért zaklat a gyerekkel. Vagy mert érzi, hogy foglalkoznia kellene vele, de nem neki való.

2015. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es igen én is így gondolom mert tudom magamról hogy én nem tudnám így elhanyagolni a gyermekemet nélküle nem lennék boldog minden nap látni szeretném ő meg tényleg olyan mintha nem tudná mit akar, de nekem nem tetszik hogy így viselkedik vagy apa legyen vagy idegen ezt nem dönthetem el helyette és szerintem ez nem normális viselkedés.
2015. jan. 12. 14:27
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Egy pasi sem örül a gyereknek, csak beletörődik... ez a tapasztalatom...


24L

2015. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de akkor miért mondja azt hogy akar gyereket amikor meg ottvan nem kell ez nem játék és ezzel tönkrement a kapcsolatunk is soha többé nem láttam benne már azt akit azelőtt
2015. jan. 14. 23:28
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
rossz pasit fogtál ki, mit mondjak
2015. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szerintem a legrosszabbat
2015. jan. 14. 23:37
 10/14 anonim ***** válasza:
hogy éretlen, meg infantilis az egy dolog, de mivel fenyegetőzik?
2015. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!