Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi kiborul amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi kiborul amikor megtudja, hogy terhes a barátnője?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen a pasik terén?

Terhes vagyok már 3 hete és ez biztos.Tegnap új év alkalmával elmondtam a barátomnak de nem úgy reagált ahogy reméltem :(

Teljesen kiakadt és elkezdett szidni,hogy rosszul szedtem a fogamzásgátlót..és hogy miből fogjuk felneveli

Lehet elrontottam a szedését de a tényen nem változtat.Terhes vagyok és örülök neki.

De ő miért nem?


2014. jan. 2. 18:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem áll készen rá, nincs anyagi háttér, nem tőled akar
2014. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Talán ezt előre kéne tisztázni?!
2014. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki örül egy tervezetlen terhességnek (rajtad kívül)?
2014. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk mert nem akart gyereket?
2014. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
megijedt
2014. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Minden pasi kiborul, ha nem közös döntés a gyerekvállalás. Én nőként is kiborulnék egy NEM TERVEZETT terhesség miatt, és nekem elég fura, hogy szedtél fogamzásgátlót és örülsz a terhességnek... ilyenkor bujkál az emberben a kisördög, hogy biztos, hogy nem direkt "csúszott be"?!
2014. jan. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
az a pasi aki akar gyereket,aki biztos abban,hogy azzal a nővel akar családot,tisztességesen feltud nevelni egy gyereket anélkül,hogy anyagi csődközelbe jutna örül neki
2014. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Én a gyerek előtt az anyagi biztonságom tartanám szem előtt. Ne kelljen szegény gyereknek nélkülöznie.

2014. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Nem:) Csak azok reagálnak így, akik elhagynak téged, és egyedül fogod felnevelni a gyerekedet, apuka nélkül.
2014. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 SullaFelix89 ***** válasza:
58%

Baz én is kiborulnak, ha olyan nőtől lenne nem tervezett gyerekem, aki olyan okos, hogy a gyk-n kér tanácsot.


Minden rossz indulat nélkül vetessétek el még nem késő.

2014. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!