Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vág át apám egyfolytában?

Miért vág át apám egyfolytában?

Figyelt kérdés

Hali.

Nos karácsonyra úgy volt apámtol egy cipőt kapok. Elmentünk a cipőboltba és nem volt a méretembe. Megígérte (!) hogy jövőhéten visszajövünk majd. Mondja amikor átmegyek pénteken (szombaton mentünk volna) hogy nem tudunk menni mert jön valami fűtésszerelő. Jó, kérdezem hogy akkor jövőhéten már megyünk? Mondja hogy úgy nèz ki. Ma beszélek vele telefonon. Mondja nem tudunk menni mert megint jon a gazszerelo. Siralmas, hogy mindig mindent megígér, és nem tartja be. Bezzeg ha neki kell valami nekem egyből pattannom kell. Jövőhéten fogadjunk megint lesz valami amiért nem tudunk menni. Nem értem az a gázszerelő miért nem ér rá mondjuk maskor, de neki fontosabb mint én. :( Eleg rosszul esik hogy egyfolytába hitegeti velem hogy majd ekkor akkor aztán sehol semmi ://

13/F



2015. jan. 14. 20:04
 1/6 anonim válasza:
68%
Most, egy cipő ennyire fontos?? Szerintem ha van valami dolga nem "vér át" ha pedig nem erről van szó csak inkább több időt akarsz vele tölteni..neked kell cselekedni!!
2015. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az, hanem hogy igergeti folyamatosan es szerintem nem akarja megvenni.

Volt mar ilyen, etetett es etetett aztan nem lett belole semmi

2015. jan. 14. 20:34
 3/6 Andi80018 ***** válasza:
Lehet nincs rá pénze. Mással nem tudnál elmenni? Vagy lehet már netről is rendelni.
2015. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Devan, hiszen draga auto, stbstb. :)

Nem hiszem h netrol rendelte

2015. jan. 14. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy tényleg dolga van, és nem te vagy neki az első.
2015. jan. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Janka néni ***** válasza:

Kérd meg, hogy mivel "megy a sok idő", adja oda a pénzt, és elmész egyedül a cipőt megvenni. Ha kamuzik, hiteget, de nem akarja megvenni, kiderül a reagálásából.

Ha meg odaadná a cipő árát, hogy menj és vedd meg, tényleg csak az ideje hiányzik hozzá.

2015. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!