Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám egyfolytában úgy viselked...

Apám egyfolytában úgy viselkedik velem mint egy kutyával és úgy beszél is velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig estefelé részegen (1-2 bor van benne) és egyfolytában b@szogat de ha már semmi nincs benne akkor is szimplán mindenbe bele köt. Ilyenkor azt mondja, hogy bárcsak mentem volna anyámmal (németbe ment dolgozni) meg, hogy ő meg dög*ik úgy tartom el a magam hogy akarom. Mindig a tanulással b@szt@t ha aznap is tanulok belém köt, hogy egy sz@r szemét sz@r alak vagyok! Sosem emel rám kezet de lekicsinylően beszél velem pl: Héj te birka figyelj, nézd már te bu*kó stb. És ezek nagyon fáj nekem. Nem rég jött haza a nővérem és akkor is ordítozott velem, hogy egy sz@r alak vagyok meg, hogy ha nem vesznek fől sehová ő elküld otthonról, és azt láttam, hogy nővérem mellette állt (pedig nagyon jó a kapcsolatom vele) és nővérem el is mondta, hogy mehetek fogyi iskolába. Erre ge*ire kibuktam semmi oka, hogy ilyet mondjon és mégis apám mellett állt. Mivel anyám nincs itt, hogy mellettem álljon mert mikor apa elkezd oltogatni anyám mindig oda jött hozzám és szólt apámnak, hogy álljon le de ha vissza szólok apa egyből ordít, hogy nekem semmi jogom őt kioktatni meghogy ez ilyen sz@r köcs*g mint én ne pofázz@k neki...Sokszor gondolkoztam az öngyilkosságon de mindig ha odébb toltam 'a nagy napot' valami jó történt velem, ilyenkor azt érzem Jézus mellettem áll de mivel ezek a fájdalmak szinte minden naposak nehéz eldönteni megtegyem-e. De volt már mikor meg fogalmazódott bennem, hogy álmába (mikor részegen jön haza) leszúrom de csak hát mégis apám... Egy szóval nem tudom mit tegyek se kedvébe se semmibe se tudok jót okozni nekem.... 15/F


PERVERZ KÖ*SÖG KÍMÉLJENEK! sz@r életem van de eszem azért van!



2013. márc. 5. 19:50
 1/4 anonim válasza:

Fúú kemény élet, nagyon sajnállak! :(

Ne szólj hozzá sz@rd le hogy mit mondd!Majd nagyot fog nézni ha nem "fogyi" iskolába fogsz menni, és nem ott kötsz ki ahol ő :)

nem mindig születik az ember normális családba, ahogy én sem, csak engem nem apám b@szogat hanem nagyanyám.

nem szed valamilyen gyógyszert a pia mellé?

nem hinném hogy szemét alak vagy, próbálj meg egy kicsit kikapcsolódni, menj el buliba a haverokkal :)

2013. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szard le apádat mutasd meg neki hogy igen is leszel valaki öngyilkosság minek ??? én meg mondanám neki hogy most ordibálsz de majd akkor mi lesz amikor összeszarod magad fater és pelenkázni kell bedoblak az öregek otthonába
2013. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem ugyanebben a "szellemben" nevelt anyám,iszonyatosan útáltam, ilyeneket mondott nekem osztálytársaim előtt, hogy ha még egyszer ezt vagy azt csinálod, kihúzom a beled, meg ilyenek. Állandóan büntetésben voltam, mindíg volt valami indok. Bár ő nem ivott, hanem magától csinálta ezt.

Ahogy az első válaszoló írta, nagyot nézett, amikor elköltöztem otthonról, és külön életet kezdtem, amit persze igyekezett megakadályozni az önbizalam és az életkedvem folyamatos rombolásával.

Nekem az segített, hogy kitűztem egy célt: rendes család, vagy legalább egy nyugodt élet (de útáltam azokat akkoriban akiknek ez alapból megvolt), és arra fókuszáltam , anyám viselkedése persze folyamatosan szenvedést okozott. Végül, már teljesen befordultam, és csak ez az egy álmom tartotta a lelket bennem.

Tudom hogy nagyon szar, de ki lehet belőle jönni, bármit is mond, vagy tesz ellened.

2013. márc. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 julianna24 válasza:
Figyelj nekem is hasonlo eletem volt azzal a kulombseggel,hogy nekem neveloapam volt es vert is.Nem kell ongyilkossagra godolni.Menj el a gyamugyre nezd ki a cimet a neten,es mond el nekik,nem kell felni.Ha nem ezt teszed akkor pedig legy eros,es tarts ki egyszer felnosz es elmehetsz onnan
2013. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!