Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan csináljam? Hogy mondjam...

Hogyan csináljam? Hogy mondjam meg az anyukámnak, hogy cikinek érzem már a szines zoknit, nem akarom meg sérteni.12 éves fiú

Figyelt kérdés
Szülő-gyerek kapcsolat

2015. jan. 18. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán mondd meg neki. Ülj le, és mondd el, hogy a színes zoknikat már nem kedveled annyira, és legközelebb ha vásárolna ilyesmit, akkor inkább a fekete-szürke-fehér színek közül válasszon, vagy ami még jobb, hogy közösen menjetek el ilyesmiket venni, és te magad válaszd ki. Szerintem ebben semmi ciki nincs, ahogyan egyre nagyobb lesz az ember, úgy változik meg a stílusa is. :)
2015. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne azt mondd, hogy "ez ciki", hanem azt: "inkább ilyet szeretnék". :)
2015. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Mond meg egyszerűen, hogy anya szükségem van néhány új zoknira, feketéket szeretnék.
2015. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

a színes zokni nem ciki hanem menő, divatos, főleg színes gatyákhoz

de akar feketéhez is ha passzol a cipőd színéhez, pólódhoz


ha mesefigurás az lehet, hogy ciki most 12 evesen, de pl spongyabobos egyáltalán nem ciki még nekem sem, sőt, pedig 16 vagyok


persze ha suliban mindenki halál puritán és ódivatú és emiatt beszólnak akkor mo dd nekik hogy ez a divat és nem az unalma fekete-fehér-szürke vonal, sokan öltöznek így, mint valami szürke massza


ha meg csak simán nem tetszik akkor, anyu, csak fekete zoknit vegyél légyszi


szépen megkéred és annyi


sulidba bokazoknit felvesznek a többiek vagy az is túl modern

2015. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos. :)


Pont most kaptam 27 évesen nyuszis meg macis zoknit, annyira örültem. Mondd meg anyukádnak, hogy ha esetleg kivillanna a zoknid, jobban éreznéd magad, ha egyszínű lenne.

2015. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jó válaszokat.
2015. jan. 18. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

"Anya legközelebb lécci fekete zoknit vegyél"


az 'ülje és komolyan beszéld meg vele' válaszokat én kissé mókásnak tartom egy ZOKNI esetében.... :D

2015. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a 60 valahány éves matektanáromon láttam micimackós zoknit... :D de ahogy előttem is írta valaki, menő a színes zokni. Nekem most egy barna-zöld alapon fehér rénszarvasos van rajtam, és felveszem bárhova, pedig pont 2x annyi idős vagyok, mint te :D
2015. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

leírtam, hogy a szines zokni pedig jó és menő


de ha nem akarja ne hordja


írtam neki tanácsot is, mit mondjon anyukájának


ezen mi 18% ti nyomorultak? :(

2015. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idézek:"cikinek érzem már a színes zoknit" mondd meg neki ezt és szerintem megérti.
2015. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!