Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy csináljam? Anyukámnak...

Hogy csináljam? Anyukámnak valahogy el kellene mondani, hogy új telefont szeretnék.

Figyelt kérdés
A baj csak az, hogy kb. fél éve van meg a mostani telefonom, és tudom, hhogy anyukám nem igazán eggyezne bele a dologba. De természetesen én venném, neki nem kellene semmit belefizetnie. De félek, hogy nem fogja engedni, mert ilyen drága telefont, még soha nem vettem. Mert ugye egy Nokiát szeretnék venni 53000 forintért. De a mostani telefonom tényleg nem jó, mert már rá is untam, meg elég gagyi is. Szerintetek hogy kellene beadagolni neki a dolgokat? 15/L Köszi!!!

2013. febr. 18. 15:09
 1/10 anonim válasza:
47%
mond meg neki hogy te már elég nagy vagy egy ilyen drága telefonhoz és fogsz rá nagyon vigyázni is. amikor én könyörögtem egy drágább teló miatt, akkor kb anyumnak is meg apumnak is oldalas e-mailokat írtam, amiben meggyőzöm őket, hogy már elég nagy vagyok egy ilyen telefonhoz és leírok mindenféle dolgot amiket tud és hogy mennyire vágyom rá stb..egy idő után úgyis megenyhülnek:)) és ez a mondat mindig bejön: légyszíves, most egyszer megveszem utána éveken át ez lesz a telefonom nem kell új, csak egyszer az életben hadd vehessek drágábbat!
2013. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

15 éves vagy, és fél év után le akarod cserélni a telód, mert meguntad, helyette a zsebpénzed tetemes részét egy új telóra akarod költeni, amit lehet hogy ugyanúgy fél év után megunsz.

Inkább meg kéne tanulni spórolni. Jól jön még az a pénz később.

2013. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 évesen egy kis gagyi telom volt 4 évig, koleszban! Akkor még nem volt android meg ilyen olyan szarok :D Butul a társadalom, egyre jobban
2013. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

megmondanád h milyen telefont akarsz?

Mert ennyi pénzért egy olyan androidos telót tudnánk ajńlani amit 2 évig sem unsz meg!

Bár függ attól h milyen nokia mert jelenleg szinte a nokiák a legjobbal de egy androidossal többre mehetnél

ennyi pénzért nagyon jó nokiát nem tudsz szerezni csak használtan

de lehet hogy egy jó nokiára gondolsz

2013. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A Nokia Lumia 800-ra gondoltam. :)
2013. febr. 18. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:

ok akkor jó lesz

használtan veszed?

Szólj ha androidost akarsz mert akkor mondok eggyet

:)

2013. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerencse, hogy nekem van egy fiatal nagybáttyám, aki titokban végzi nekem a vásárlásaimat
2013. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hello. Ha még most sem "adagoltad" be anyudnak ezt a dolgot. Akkor ajánlom menjél oda hozzá és mond meg neki, hogy Anya szeretnék 1 új telefont venni saját pénzből. Én is pont most akarok venni 1 telót. A régit télen kaptam és az enyém is gagyi. És amit én kinéztem az 63 ezer :D. Én oda áltam anyum elé és mondtam neki, hogy szeretnék venni 1 új telót. Már megvan 40 ezer telefon. Most akarom eladni a nokia telót. Anyumé volt. (c5-03) és akkor meglenne 50 ezer Ft. És még anyum lehet, hogy ki pótolja nekem egy 10-essel. Szóval ebből annyi a lényeg, hogy menjél oda hozzá és mond meg neki, hogy te saját magadnak szeretnél venni 1 telefont. Ha azt mnodja, hogy ilyen drága telót nem vehetsz magadnak akkor meg mond azt neki, hogy 15 évesen főleg lány már csak tud vigyázni 1 53 ezres telóra.

Én 13 vagyok fiú mégis megengedi, hogy vegyek 1 63.000 Ft-ost. Szóval csak mond meg neki simán.

2013. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha megvettem akkor mar nem kell neked.... Hisz mar van az iphone meg ezek a szar Apple os méregdrága cuccok... Es samsung galaxy s3 mert az mar jo árba van
2014. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
De ez mióta számít drága telefonnak?
2018. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!