Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ha nincs beágyazva...

Szülők! Ha nincs beágyazva miért kell úgy kiakadni, mintha bomba robbant volna a szobában?

Figyelt kérdés
Rend van a szobámban, minden a helyén van, nem egymásra szórva hanem szépen elrendezve, nincs ledobálva semmi a szőnyegre, kivéve, hogy beágyazni általában nem szoktam, ezért anyám ki van akadva, úgy állítja be, mintha minden szét lenne szórva meg kupleráj lenne. 5:30-kor kelek, hogy beérjek az iskolába, pont nem az lesz az első dolgom, hogy beágyazzak mikor még alig látok az álmosságtól. Nem tudom arra mit szólna, ha meglátná az egyik barátnőm szobáját aminek mimden négyzetcentiméterét szemét/ruha/könyv stb borítja.

2015. jan. 26. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi,de a szüleid komplett hülyék,ha emiatt műsorolnak.Egyszer hagyj magad után teljes kuplerájt,majd megtanulnak túllendülni a beágyazás hiányán.
2015. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én már felnőtt vagyok, de én is csak megigazítom az ágyneműt és annyi. Nem szoktam beágyazni. Minek? Este újra elő kell venni. Az viszont igaz, hogy a hálószobába csak mi járunk be ketten a párommal, senki más nem látja.


Engem nem zavarna, ha nem ágyazol be.:) Az én gyerekeimnek a legnagyobb erőfeszítésem ellenére is olyan volt a szobája, mintha földrengés lett volna benn.

2015. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél egy szép takarót, és takard le vele az ágyneműdet. Ezt egy pillanat alatt meg tudod tenni, mielőtt elmégy a lakásból. Így nem látszik semmi az ágyneműből, és akkor akár a vendégnek is rá lehet ülni, senkit nem zavar, mi van a szép takaró alatt.
2015. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem jártak az én szobámban. Ha látnák, hogy néhanapján milyen kupis, de az aztán tényleg kupis, elmenne a kedvük még az élettől is.
2015. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se értettem soha... elköltözésem után egy darabig ágyaztam (mert az ágyat használtam nap közben is, ezért az ágyneműt elraktam, az ágyat szép takaróval letakartam, és azon is tudtam ülni, fetrengeni). Mióta külön hálószobám van (sőt egy egész lakásom a párommal) az óta csak megigazítom az ágyneműt, esetleg úgy takarom le egy szép ágytakaróval (hogy ne porosodjon), de nem pakolom el minden reggel a szekrénybe. Nem lenne nagyobb erőfeszítés elrakni se, mint letakarni, de egyszerűen nincs belső késztetésem. A hálónkat csak mi használjuk, oda idegen nem megy be.
2015. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj kupit, rendetlenséget a szobában. De ágyazz be műszer pontossággal. Én ezt csinálnám. Már csak azért is.:D
2015. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk testvérek? :0

Anyámnak ugyan ez a dilije! Tisztaság és rend van a szobámban de ha nincs beágyazva akkor egy igénytelen piszkos életképtelen semmirekellőnek nevez. És az egyik barátnőmnél meg az egész házuk tiszta mocsok. Döglött bogarak, gyűrött ruhák és macskaszar szanaszét, hát anyám visítva rohanna el a világ végére.


Az jó ötlet amit az előző írt.

2015. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!