Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy hozzam magam bomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam magam bomba formába a nagy napra? Ti milyen trukkoket alkalmaztatok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mmint fogyni akarsz? Mert akkor sport, egészséges ételek

Ha máshogyan akkor: kozmetika, arckezelés ilyesmik

2013. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egészséges étrend: sovány, fehér húsok, sok gyümölcs, zöldség.

Emelett napi futás, bicikli, torna.

2013. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
olyanokra gondolok, ami amugy nem fér bele a koltsegvetesbe, havi pedikur, manikur, lezeres ranc kisimitas, hasfeszesites, akupunktura, feszeito masszazs stb.
2013. szept. 13. 12:36
 4/11 anonim ***** válasza:
fejszesítő masszázs szerintem nem sokat ér, inkább tornázz!
2013. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyat nem alkalmaztam, ami amúgy nem fér bele a költségvetésbe. A heti 1 fodrász, 3 hetente gyantázás, havonta arctisztítás, masszázs, egyéb kozmetikai kezelések nekem beleférnek, ezen felül nem alkalmaztam mást. Edzek is, emellett járok bőrfeszesítésre, infraszaunába, stb., de ez nekem nem volt újdonság az esküvő előtt. Ugyanúgy csináltam mindent, mint máskor.
2013. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha ezek a dolgok nem férnek bele a költségvetésbe, akkor hiába mégy el az esküvő előtt, akkor már úgy sem ér semmit, csak kidobod a pénzt.
2013. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de nem ugy gondoltam, hogy kozvetlenul elotte egyszer elmennek, hanem mondjuk amikor kezdjuk szervezni, mondjuk egy evvel elotte, valahogy kiszoritanank
2013. szept. 13. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most nem akarlak bántani, de ha nem fér bele és most terveztek egy olyan kiadást, ami millió feletti összegre is rúghat, akkor hogy akarsz olyanokat kiszorítani, ami enélkül sem fért bele eddig se?
2013. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
eddig azeért nem fért bele, mert nagyon meghuztuk magunkat, mert az eskuvore sporoltunk.
2013. szept. 13. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Most ne akarok senkit megbántani, de egy tényleg szép nő ilyen kezelések nélkül is szép. A többi meg nem lesz szebb tőle. Photoshop...
2013. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!