Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen veszetted el...

Hány évesen veszetted el édesanyád vagy édesapád? Hogyan élted meg?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 19:23
 1/9 Scream85 ***** válasza:

12 voltam amikor anyu meghalt, apu pedig lassan 2 éve hogy meghalt :(


29/F

2015. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A barátnőm anyukáját az apukája ölte meg.Apukája még mindig börtönben van. :( most 11 éves.
2015. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ismertem őket. Vagyis még most sem. A nevelőanyámat pedig nyolc évesen veszettem el.
2015. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én édesapám 24 éves koromban halt meg,borzasztóan viseltem,imádtam Őt,most is mindennap a fejemben van,sosem múlik el ez a fájdalom....Édesanyám hála Istennek 56 éves és egészséges.
2015. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy anyám él vagy sem, mert olyan 4 éves korom óta nem láttam. Apám él még.

29/N

2015. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Férjem nevében írom:

Születese előtt "elvesztette" az apját.. /nem viselkedett vele sosem apaként,mholott együtt éltek.. Majd 18 éves korában távozott az élők sorából..

Szerencsére az én szüleim jó egészségben vannak.


De pl apukam testvére most rakos, és a férje 5 éve halt meg benne, ott a gyerekek 19 és 26 évesek voltak akkor


Azért írtam csak, mert gondolom minnél több tapsztalatr vagy kíváncsi.


A férjem bezárta magába az egeszet, nem besel róla, de eltéről sem igazán.


Unokatesómék összetörtek, egyikük jobban, masikuk erősebb, de meg mindig nem egyszerű.

Rátelepedett a nagyobb, aki nehezebbe vette az anyjara, sokaig nem hagyta élni..

Mist hogy beteg ugyanez van..

Még nehezebb..

" ezt nem hiszem el, miért épp vele, velünk törtnik ez" érzésük van elmondásuk szerint...

2015. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szüleim élnek szerencsére.Férjem Apja 27,anyja most 2 hete halt meg.29 éves Férjem.a hirt s temetést rosszul viselte,szerintem magában tartja.
2015. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az én édesanyám 56 évesen halt meg, én 32 éves voltam akkor. Nagyon jó viszonyban voltunk, és a halála szörnyen megviselt. Haragudtam az egész világra és lelkifurdalásom is volt. Ennek több mint tíz éve már. Az évek során apránként enyhültek ezek az érzések, de igazából nem hiszem, hogy ki lehet heverni azt a megrázkódtatást.

Akkor jöttem rá, hogy a "részvétem" mondás milyen felszínes, mert nem lehet azt a fájdalmat átérezni. De nem is kell, addig jó, amíg el sem tudod képzelni, hogy milyen.

2015. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg elnek a szuleim, sot meg a nagyszuleim is, de gyakran gondolkozok azon mi lesz velem ha elmennek. Ha anyukam meghalna, szerintem a zart osztalyon kotnek ki.
2015. febr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!