Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha az anyám h*lye...

Normális ha az anyám h*lye p*csának és kövérnek hív?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy felidegesitettem az anyám, de szerintem nem túl szép ilyeneket mondani a lányodnak(aki mellesleg csak 13 eves).

Ezeket mondja: Kezdesz hüly* p*csává válni=nem oltozkodom kihivoan

Te szerencsétlen= leejtek valamit

Hogyan állithatnám emg ezeket? Nagyon rosszul esnek.



2015. febr. 5. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Anyudnak problémái vannak az idegeivel, nyilván a napokban sok stressz éri és sajnos ezt rajtad a gyerekén vezeti le, amit nem így kell(ene). Szerintem beszélj erről apuddal, vagy ha van idősebb testvéred akkor vele. Itt anyudat picit meg kell nyugtatni hogy minden oké legyen, mellette kell állni és próbáljatok neki otthon minél többet segíteni.
2015. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
95%

Szerintem is anyukáddal van valami gond, ez általában akkor szokott előfordulni, ha az anyának nincs türelme a kisebb gyerekekhez. Mondd el a nagymamádnak, nagypapádnak, vagy az édesapudnak, hogy mi bánt, vagy az anyukád testvérének, hátha tudnak anyukádra hatni.


Vagy amikor sajnos ilyen csúnyákat mondd neked, akkor azonnal mondd vissza neki, hogy "anya, légyszí ne beszélj így velem, mert rosszul esik!!" vagy? "anya, ugye tudod, hogy ez most nagyon rosszul esett?"

2015. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
neki segítségre van szüksége. istenre. most ez nem vicc.
2015. febr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ismerős. Amikor 14 évesen felkerültem Budapestre középsuliba, és végre elkezdtem a saját stílusom szerint öltözködni, nem ahogy ő akarta volna (megjegyzem, nem öltözködtem én se sohase kihívóan), megkaptam, hogy "Nem baj, öltözködjél csak úgy, mint egy utcai k***va, majd megerőszakolnak!" Tudom, hogy nagyon rosszul esik, nekem is nagyon mélyen ütött, de ha a te anyukád is olyan, mint az enyém, kérdező, azaz egyáltalán nem lehet vele beszélni semmiről, akkor nem tehetsz semmit. Sajnállak, és együttérzek veled.
2015. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lenne anyátok, akkor sírnátok. Nekem nem volt és inkább nevezzen mérgében ennek, amin lehet változtatni, mert lehet érte szólni, mint úgy jöjjetek fel ahogy én. Eszem megáll a sok emberen, akik nem értékelik, amilyük van, még ha ez "csak" egy anya, míg más beledöglik a sóvárgásba!
2015. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó: Ne akarj ilyen anyát, többször is vert már meg és nem csak pofoz. Az önbecsülésem már a nullán van. Szerintem inkább ne legyen anyám mint hogy legyen de a depresszióba rugdos.

2015. febr. 6. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán csak azért mond ilyeneket, mert egy tuskó. Nem tudja máshogy kifejezni magát. Apám ilyen nálunk, ha nem nevetek az ostoba és szánalmas faviccein, akkor közli, hogy egy fap*csa vagyok. Nem veszem magamra, nem ő tehet róla, hogy egy műveletlen paraszt.
2015. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, egyáltalán nem normális, megállításra meg találtam egy remek módszert: tölts vele minél kevesebb időt így nem beszélsz vele-->nem fog rosszul esni amit mond(mert ugyebár nem mond semmit mert nincs rá alkalma)(működik tapasztalat)
2015. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
öld meg a riancot
2015. jún. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!