Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért szereti...

Manócska1 kérdése:

Szerintetek miért szereti jobban anyám az egészséges húgomat, mint engem? Pszichiátriai beteg vagyok sajnos.

Figyelt kérdés
szeretet,szülő,egészséges,testvér

2015. febr. 5. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, nem vagyok az anyád.
2015. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
A "pszichiátriai beteg" mit takar?
2015. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Sajnállak.:/

a)véleménye szerint vele kevesebb gond van

b)valamiért nem tudja úgy kimutatni a szeretetét irántad,a betegséged jellege miatt

c)sajnos egy olyan gyereket könnyű "szeretni",aki gyárilag probléma mentes.anyámmal is ez a helyzet,csak nekem kicsi koromban voltak autisztikus jelek,valamint ki is derült,hogy diszkalkuliás vagyok.szóval én se voltam egy egyszerű gyerek és amióta megtudta,hogy nem leszek tanár,az unokatesóm iránt kezdett elvakult lenni.

2015. febr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha tudod, hogy beteg vagy, akkor nyilván tisztában vagy vele, hogy amit érzel, annak sokszor lehet, hogy nincs köze a valósághoz. Azaz nem biztos, hogy anyukád téged nem szeret annyira.
2015. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Te érzed csak úgy, hogy "jobban" szeret, valójában máshogy szeret. A húgodhoz nyilván mint egyenrangú félhez viszonyul, akit elengedhet, akit nem kell úgy féltenie, mint Téged. Veled kapcsolatban biztosan van egy irracionális "lelkiismeret-furdalása", érzi, hogy Rád fokozottan kell figyelnie és mindezt Te "kevesebb" szeretetnek érzed.
2015. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
1-es vajon miért írt kommentet? Teljesen illogikus a viselkedése kérdező.
2015. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
a rinyáló hisztigépeket senki se szereti
2015. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg kutatás bizonyította már, hogy a szülők mindig egyik gyerekükhöz jobban ragaszkodnak, csak van aki jobban van aki kevésbé titkolja. Esetleg ott se tűnik fel annyira ahol egyik szülő az egyiket másik a másik gyereket bírja jobban.

Szóval ennek semmi köze a betegségedhez, egészségesek közt is előfordul. Nézd csak meg a testvéri kapcsolatok almenüt, kb. minden 3. kérdés erről szól.

De ha van is oka, azt mi így ismeretlenül nem fogjuk tudni megmodani.

2015. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Manócska, a kérdésed megválaszolta önmagát!
2015. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
tőle vagy beteg. isten segíthet.
2015. febr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!