Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha bajban lennél és hazajönnél...

Ha bajban lennél és hazajönnél, elmondanád a családodnak?

Figyelt kérdés

3 év után hazajöttem Magyarországra végleg és ezt a legtöbben furcsállják, mert eddig egy évben kb. kétszer jöttem haza pár napra, utáltam itt.

Nagyvárosokhoz, bulikhoz, szórakozáshoz, fényűzéshez szoktam, ezen közül egyik sem igazán található meg ezen a helyen. Szóval most mindenki csodálkozik és nem tudják, hogy mi ez az egész.

Anya szerint titkolok valamit, a húgom attól fél, hogy újra eltűnök megint.


De ha elmondanám, hogy mi a helyzet, akkor félek, hogy ők is aggódnának és nem akarom, hogy azt érezzék, amit én.


2015. febr. 7. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nagyváros, bulik, szórakozás és nyomokban még fényűzés is fellelhető Magyarországon. Ha kint balhét csináltál és azért kellett hazamenekülnöd, akkor kötelességed elmondani a családodnak, hogy ne keverd őket is bajba, a rendőrség előbb-utóbb bárhol megtalál, egy magyar állampolgárt első dolguk lesz Magyarországon keresni. De úgy érzem, ezt a kérdést csak ez a hosszúra nyúlt szombati unalom ihlette, két fényűző buli között...
2015. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rosszul gondolod.

Nem illegális bajba keveredtem, semmilyen rendőrség nem keres.

2015. febr. 7. 11:37
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
lehet tudni, mi a baj?
2015. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rossz emberrel kezdtem, röviden ennyi.
2015. febr. 7. 11:56
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
figyelj a család azért van, hogy segítsen... nekem nagyon rosszul esne ha a gyerekem nem mondaná el ha bajban van, hisz amíg nem tudom miben kéne segíteni, nem tudok tenni semmit... mond csak el mi történt, miért vagy otthon, igen lehet aggódnak majd miattad, de együtt könnyebben meg tudjátok oldani a problémát!
2015. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
90%
már csak biztonsági okokból is érdemes lenne tudniuk... Lelkileg is tudnának támogatni. Ha normális a családod, sztem megértik.
2015. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!