Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim nem hagynak tanulni!...

A szuleim nem hagynak tanulni! 3 honap van erettsegiig es sehol nem tartok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem all meg az elet, attol, hogy tanulnom kell, de megy a hiszti mindenert. Vasarnap a takaritos nap, felkeltem, kiakaritottam, azt amiben en vagyok a soros, rendbeszedtem magam es, leultem tanulni. Fel orara ra jon fel apam, hogy menjek le a garazsba. Lemegyek, kijelenti, hogy ma reakjunk rendet, oltozzek at. Mondom, hogy miert en, otthon van a ket masik tesom, semmi dolguk, erre kaptam egy pofont. Reggel 10-tol mostanaig csinaltuk. Hulla vagyok, fajnak a karjajim a cipekedestol. Ez megy hetkozben is, hazajovok, menjek ki a kertbe pakolni, fozzek meg, vasaljak ki. H esetleg bnt maradnek a konyvtarba, felhivnak, hogy azonnal menjek haza. Nem ertem mit akarnak, mert be vagyok fenyitve koben, hogy sikeruljon 5osre minden.
2015. febr. 8. 16:08
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert, nem valami jo a telefonom.
2015. febr. 8. 16:11
 2/29 anonim ***** válasza:
Ne menj haza, ha felhívnak.
2015. febr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Akkor vagy kizarnak a hazbol, vagy beengednek es megvernek. Nem megyek sokra vele. :(
2015. febr. 8. 16:18
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Téged vernek 18 éves korodban? Lány vagy? Kérd az osztályfünök segítségét. Amúgy meg magyarázd el nekik, hogy te tanulsz, és ne végezd el az arányosan rád jutó munkát meghaladókat.

Nem lehet, hogy direkt nem akarják, hogy jól sikerüljön az érettségid, hogy ne tudj továbbtanulni, hanem dolgozni menj és pénzt keresni?

2015. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Marha szép... nem hagyják tanulni, de azért legyen ötös az éretségije.

Ez konkrétan szivatás.

Ez kb olyan,

hogy meparancsolják valakinek,

hogy nyirja le a füvet, de elveszik tőle a fűnyírót.

2015. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Sajnállak, hogy ilyen kretének a szüleid.. :( én biztos, hogy ezentúl semmiben nem segítenék nekik, csak az érettségi után.
2015. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen lany vagyok. Es igen kapok meg most is. Kb 50 kg vagyok szoval apamnak nem jelent problemat. Sajnos ha nem csinalom meg amit mondanak, tuti megvernek, csak azert mert ellenkeztem fel lettem pofozva?
2015. febr. 8. 16:35
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, erőt és kitartást kívánok. Ne ess kétségbe, 3 hónap még sok idő, meg fogod tudni csinálni. Egyetemre ha lehet, jó messzire menj.
2015. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Koszonom. Az a baj, hogy az egyik emeltnek a negyedeig jutottam a masikba bele se neztem. A tori, matek is erintetlen. :(
2015. febr. 8. 16:57
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd belenyugvással tudomásul, hogy vernek, ez abszolút nem normális. Neked is vannak eszközeid, pl kitérsz a pofon elől, vagy megfogod röptében a kezét, pl szóban is kikéred magadnak, nem vagy óvodás. Használhatsz mosolyszünetet, némasági fogadalmat, és ha rákérdeznek, akkor közlöd, hogy nem vagy hajlandó olyannal szóbeaállni, aki ver, ha családtag, ha idegen.
2015. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!