Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom lányát nem bírom elvisel...

Párom lányát nem bírom elviselni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Betegesen féltékeny az apjára,mióta összejöttünk, mikor még csak az ismerkedési fázisban voltunk is folyton fúrt, mondott rám dolgokat, hogy nem illünk össze. Nem tudott semmi érvet felhozni, csak folyamatosan próbál lejáratni az apja előtt. Ezen kívül azt hiszi, ő a legszebb, azt kérdezte az apjától, szerinte ő szebb-e, mint én..meg hogy nem tudja, miért van velem, mikor "ronda" vagyok. Az egész család a kegyeit keresi, a párom anyja is. Elegem van, hogy nem tud elfogadni és vetélytársként tekint rám, meg mindenben jobb akar lenni, ez nem normális dolog. Próbálok vele jóban lenni, de mindig flegma velem és a hátam mögött dumál az apjának.

Nem tudom, mit tegyek, szakítsak?


2015. febr. 10. 18:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy folyamatosan próbálja a közös programjainkat szétcs.szni, direkt úgy szervezi a dolgait, hogy az apja nehogy ráérjen, mindig számonkéri és ha megtudja, velem találkozik, akkor kitalál valamit, amihez kell az apja is. Nem bírom elviselni, pedig a páromat nagyon szeretem, de elegem van, hogy csak vele foglalkozik.
2015. febr. 10. 18:45
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha apuci nem teszi rendbe, te nem sokat tehetsz szerintem.
2015. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény helyzet, de szerinten elsősorban a párodnak kell megmutatnia, hol a helye a kislánynak. Ha fontos neked a kapcsolat, akkor légy türelmes. Fontos, hogy te ne tartsd vetélytársnak.
2015. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
4%
szia én 16 éves vagyok a tanacsomat te döntöd el h megteszed e!!! Én a helyedben olyan pofont adnek neki h leesne a feje!!!! Puszi :Marianna :)
2015. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mi a fene ***** válasza:
Attól függ hány éves, próbálj vele beszélni erről. Mit szólna forditott helyzethez, ha Te fúrnád őt az apja előtt.
2015. febr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem olyan kislány már, 21 éves. Rosszul esik,h ogy a párom mindig őt dícséri, sőt, az egész család, hogy milyen okos, ügyes, szép és ezért van elszállva teljesen. A páromat meg tudja csavarni és mindig ő a szeme fénye, mindig felé hajlik, ha választani kell.
2015. febr. 10. 18:55
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiába vagyok kiábrándulva a lányokból, a legtöbb ilyen típus. Beszélj vele erélyesebben, fogja vissza magát.
2015. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hat akkor menjen hozza. En elhagynam.
2015. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a "párod" lánya és közted nincs nagy korkülönbség, ugye ?
2015. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
12 év van.
2015. febr. 10. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!