Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek én reagálom túl?

Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Amiben tudom,segítem a szüleimet, nem vagyok lusta,el tudok végezni bármilyen hàzimunkát,tudok sütni főzni...

Amikor viszont a sajàt dolgaimat szeretném csinálni,mindig veszekedés van.

Anya fél òránként ellenőrizget,hogy tanulok e, ha éppen a kezemben van a telefon,akkor hirtelen megváltozik a rólam alkotott vélemènye,és minimum 10 percig hallgatom,hogy mit kellene csinálnom, hogyan kellene csinálni, és hogy adjam oda neki a telefonomat.

Ha más módon pihenek,azt is megszòlja.

Ugyanakkor ha tanulok,akkor miért nem vele vagyok.

Esténként is hallom,hogy benyit hozzàm,mikor màr aludni kèszülök,hogy nem e beszélgetek valakivel, vagy olvasok.és ha igen,akkor bejön és hisztizik, hogy aludjak, és elkéri a telefont vagy lekapcsolja a lámpát,hogy zavarja a fèny.

Alapbòl nagyon tisztelettudò és türelmes lány vagyok, de nèha elveszìtem a türelmem.

Mit kellene csinálnom? Màr nyugtatò teát iszok,mert félek,hogy kitör belőlem a feszültsèg.


2015. febr. 11. 19:47
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem te reagálod túl.19 évesen már nem kellene folyton ellenőrizgetni,hogy mit csinálsz.Próbálj rákérdezni,hogy miért viselkedik így vagy miért zavarja,hogy ha beszélsz valakivel.Hosszú távon ez nem egészséges..

Engem meg pont ellenkezőleg le se sz*nak mellé épp válni készülnek és folyton veszekednek.22 éves egészséges srác vagyok és mégis rámegy az egészségemre a sok idegeskedés.

Szóval próbálj beszélni vele szerintem mert egy idő után a nyugtató teák sem fognak használni.

Fel a fejjel :)

2015. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet megbeszélni velük. Mindig belátják, ha hibáznak, de utána nem változtatnak semmin.

Sajnálom, hogy a szüleid el fognak válni...

Ha problémád van, és nincs kivel megosztani, nyugodtan írhatsz.

Köszönöm a választ!

2015. febr. 14. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!