Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak az én anyám kezd egyre...

Csak az én anyám kezd egyre leviselhetetlenebb lenni?

Figyelt kérdés
19 vagyok és már nagyon idegesít, az egész stílusa velem, a kisugárzása, nem bírom elviselni! Szörnyű ezt mondani de így van :/

2015. febr. 12. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
felnöt vagy költöz el... nem kel nyavajogni mint egy kistini
2015. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Es mit szeretnel tudni pontotsan?
2015. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy vajon mindig iylen volte? mármint kicsinek anyira msának láttam de ahogy egyre nagyobb leszek teljesen megrémit mert olyan mintha megörült volna
2015. febr. 12. 20:28
 4/12 anonim válasza:
Örülj , hogy csak idegesít :\ én a mai napot is végig sírtam , mert nem todom valami rohama ez , hogy mindenembe beleköt s elveszi mindenem , hogy elszakítson mindenkitől. De ez mostmár tényleg nem az én hibám , mert már annyit stresszelek , hogy a suliba is gyakran rámjön a sírás és ő meg nem érti meg , hogy így se vagyok jól.
2015. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk is ez van. Régen mintaanyának gondoltam, most meg úgy gondolom, inkább nem szülök, ha én is ilyen anya leszek. Szörnyű, nem való neki gyerek.
2015. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó korombeli vagy?
2015. febr. 12. 21:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában nagyon kevés információ, és ez akaratlanul is provokatívnak hat, a stílusoddal kombinálva. Ne lepődj meg, hogyha elítélnek és hisztisnek ítélnek, mert bár lehet alapja a problémádnak, nem veszed a fáradtságot, hogy valamelyest beszámolj róla.


Én nem ítéllek el, de itt sokan, joggal, fognak így tenni, mert nem tudják, mi zajlik nálatok. Honnét tudnák, ha nem írsz semmi konkrétat. Ha támogatásra vágysz, ennyit megtehetnél.


Nekem is megvannak a problémáim anyámmal. Vannak napok, amikor egész jól megvagyunk, békén hagyjuk egymást. Aztán kimutatja a foga fehérjét. Érdemben nem feltétlen tudok válaszolni a kérdésedre, mert én mostanra, 21 évesen csak az elköltözésben látok reményt a változásra.


A szituáció ismerős, korábban én is vak voltam a valódi énjére. Idősebb korban az ember már vajmi keveset, ha egyáltalán változik néhány röpke év alatt, amilyen hosszúnak te megéled a tiniéveidet meg a gyerekkorodtól eltelt időt, amikor még mintaanyának láttad.


Az ember, ha a szüleitől nem, majd más környezetből, iskolától, barátoktól, internetről, felvilágosul róla, hogy a dolgok nem feltétlen úgy működnek optimális esetben, ahogy otthon. Ez a tudat fáj, és fejben fokozatosan anyukád ellen hangolod magad, akár akaratlanul is. Tudom, mert nekem sikerült, amire nem feltétlen vagyok büszke.


A félreértések elkerülése érdekében, a mai napig törekszem a toleranciára, a megértő és higgadt hozzáállásra, nem szeretnék sértéssel sértésre válaszolni. Inkább magamban tartom, vagy csak olyannal osztom meg, aki kiérdemelte a bizalmat, és nem szülői jogon várja el arra hivatkozva, hogy "az ő gyereke vagyok, ismer".

2015. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi idegesít benne? Kicsit konkretizálnád?


Én a te korosztályod vagyok, és imádom az anyukám, sosem volt jobb a kapcsolatunk.

2015. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon megváltozott. Hazamegyek folyton kiabál mint egy örült, velem is a nagyival is. Nem bírom már elviselni a jelenlétét. nélküle szabadnak érzem magam, de ha ott van a közelemben akkor nem. Régen több hónapra elvette a kedvenc játékaimat, most meg az internetet szokta elkobozni. Akármit csinálok az nem jó sosem, mindig neki kell hogy igaza legyen. Ha a sorozata alatt jut eszembe valami fontos és belekezdek szintén leordítja a fejem, hogy húzzak ki, meg fogjam be a szám. Lehet hogy mindig ilyen volt, csak nekem nem tűnt fel mert tudatlan kisgyerek voltam. Szerintem más szülő nem kiabál ennyit a gyerekével.
2015. febr. 13. 14:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és mindig más a hülye, meg más szülő csinálja rosszul.
2015. febr. 13. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!