Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehetne valamennyire...

Mivel lehetne valamennyire hang szigetelni egy 2 szárnyú ajtót? 2 egymás mellet lévő szobát egy a képen látható ajtó választ el és minden át hallatszik egyik szoba anyám éké másik az enyém?

Figyelt kérdés
rettentően idegesít hogy tevétől kezdve ágy recsegésen át még a halk beszéd is áthallatszik? már kínomba elé toltam egy nagy szekrényt de sajnos szinte semmit nem ér?

2013. nov. 17. 20:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2013. nov. 17. 20:33
 2/12 A kérdező kommentje:
persze nem kell tökéletesre csak legalább a normál beszéd ne hallatsszon át az ajtót nem használjuk kb 2 évben ha 1-2x nyitva van de azért komolyabb "maradandó" művelet nem jöhet szóba van valami olcsó egyszerűen kivitelezhető ötletetek?
2013. nov. 17. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
TESA Purfix lesz a te baratod. Ha az ajtonak nyithatonak kell maradnia, mas megoldas nem nagyon van.
2013. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi de azt már raktam fel de nem sokat ér :(
2013. nov. 17. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Én NIKACEL (HUNGAROCEL) lapokból javaslom a szigetelést.A megfelelő ragasztóval ragasztható.Tapétavágóval vágható.Lehet utána tapétázni.
2013. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem: éítőanyag telepen kapható,van tóbbféle vastagságú is.5-6 cm -es elég lesz.
2013. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
#5 + #6: az ajtot onnantol viszont nem nyitod ki, az is biztos...
2013. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Úristem,de nagy az isten álatkertje!!Úgy rakd fel a hang szigetelést hogy nyitható legyen at ajtó.Reménytelen vagy!
2013. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy akarod-e használni az ajtót átjárásra, de ha nem, akkor 1 szép fali szőnyeget tennék fel . Nem tudom, milyen magas az ajtó? A szőnyeg aránylag vastag, dekorativ és feldobja a szobát. de akkor nincs átjárás.
2014. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a szekrény nem segít mert nem fekszik rá az ajtóra, csaj elé toltad, de 1 szép vastaf faloszőnyeg az rákefszik az ajtóra és igy hangszigetel, és feldobja a szobádat.
2014. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!