Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok, ha a kamasz...

Mit szólnátok, ha a kamasz lányotok barátja megbeszélés nélkül aludna nálatok? Létezhet, hogy Anya ennyivel lerendezte?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, mind a ketten 17 évesek vagyunk.

Nekem Ő az első barátom, Ő már több lánnyal együtt volt.

Az együtt alvást még sosem hoztam fel itthon, tegnap sem annak indult a dolog, csak lejött este, beszélgettünk, megírta a matek házimat, miközben én a töri esszéjét írtam, utána filmeztünk és elaludtunk (ez olyan 11 körül volt). Mikor 1 körül felébresztett, már anyáék aludtak és rávettem, hogy maradjon, majd reggel hazamegy.

Maradt és miután reggel elment, anya mondta, hogy azért máskor szólhatnék, ha itt alszik a barátom, kevésbé lepődne meg a mostohaapám is, amikor bejön a szobámba kikapcsolni a tévét, meg a világítást...

Most is itt volt a barátom és azt hittem, hogy anya tesz valami megjegyzést, de nem volt semmi.


Szerintetek ennyi volt akkor?


Mert annak nem lenne sok értelme, hogy napokig nem hozza szóba, csak később.


2015. febr. 17. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hat akkor ennyi. :)
2015. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
A minimális tisztelet kijárna nekik, ha már egy számukra idegen 2 hónap után nálatok alszik, nem gondolod? Nem azért, mert szexszeltek, hanem mert ez az Ő OTTHONUK IS! Legalább előre jelentsd be, hogy mikor figyeljenek arra, hogy egy vadidegen rohangál az otthonukban éjjel és kora reggel! Nekem ez minimum elvárásom lenne a lányommal szemben. A nemi élete nem tartozik rám, de az, hogy kivel botlok össze éjjel 2kor a budin pizsiben, az már annál inkább! N31
2015. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Valóban "ennyi volt", de később tényleg szólj nekik egyértelműen. Roppant kényelmetlen mindenkinek, ha "hirtelen" ott van +1 fő a lakásban. És ehhez még nem is kell hálivúdi filmbeli extrém jelenet, elég ha az embernek dúdolászhatnékja van. :-D
2015. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom, azért fogta fel így édesanyád, mert nem tudatos ottalvás volt, csak így alakult, és bízik annyira benned, hogy tudja, nem hazudozol és szervezkedsz a háta mögött.

Hajnali 1-kor már nem lett volna értelme engedélyt kérni tőlük.

2015. febr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Annak nem örülnék, hogy megbeszélés nélkül történne a dolog, de egyébként nem tiltanám.

És az általad vázolt helyzetben valószínűleg azt is megérteném/látnám, hogy véletlen volt.

Anyukád nagyon jó fej amúgy. :)

2015. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Anyukád valószínűleg rájött, hogy spontán akcióról volt szó, és belátta, hogy semmit nem érne el a veszekedéssel. Viszont való igaz, hogy egy bizonyos életkor felett az embert elkezdi zavarni, ha idegenekkel fut össze éjjel a saját otthonában. Középiskolás, illetve egyetemista koromban én is nagyon lazán tudtam kezelni az ilyesmit, de később az ember merevebben kezdi venni a magénszféráját - ezt a békés együttélés érdekében tiszteletben kellene tartanod, és legközelebb odafigyelni.
2015. febr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
17 évesen már igazán a kamasz kor végén vagytok, ez nem számít.
2015. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

A kamaszkor végén vannak, nem igazán számít????? Te se vagy épeszű.

Minden korban elvaras, hogy ha nem egyedül él az ember, minimum bejelentse, hogy valaki ott alszik, ha pedig nem az ő lakása, engedélyt kell kérnie. Gyerekként meg pláne

2015. febr. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem tervezték, hogy ott alszik a fiú..az mennyivel jobb ha hajnali 1-kor felveri az anyukáját, hogy ott aludhat a barátja vagy nem..

És igen,ennyi volt :)

2015. febr. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha éjjel a wcre menet összefutnék egy idegen pasival a lakásomban,addig ütném,míg mozog!
2015. febr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!