Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha zaklatnak...

Mit csináljak, ha zaklatnak és már nem bírom?

Figyelt kérdés

Az egész tavaly 8.-ban kezdődött.Jóban lettem az egyik 'nagymenő' sráccal,akiért a lányok odavannak,mert izmos,márkás és divatos cuccokat használ és beszólogat mindenkinek.Annyira jóba voltunk,hogy hozzájuk mentünk suli után minden délután,éjszakákig dumáltunk,párszor nála aludtam és ő is aludt nálunk.Utána egyik napról a másikra megváltozott,elkezdett velem is bunkózni és piszkált mások előtt.Piszkált azzal,hogy van rajtam pár kg plusz,hogy csúnya vagyok('kedvenc' beszólásom tőle:azért nem sminkelek,mert olyan csúnya vagyok,hogy a smink se marad meg az arcomon),stb.Depressziós lettem és minden este sírok ezek miatt...

De már nem bírom,mert a gimnáziumba is osztálytársak vagyunk és ott is piszkál a haverjaival együtt.

Mostanában olyanokat csinálnak,hogy felhívnak rejtett számon és beleüvöltenek elég durva dolgokat vagy különböző rajzokat dobnak a postaládánkba.Nem tudom,hogy beszéljek-e vele és hogyha igen,akkor mit mondjak neki.Régen nem volt ilyen és nem tudom,hogy mi történt.

Ráadásul szeretem és így még rosszabb ez az egész.


15L



2013. febr. 24. 19:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ilyenekkel mar mehetsz akar rendorsegre is. bar az kerdeses mennyire veszik komolyan... meg megmondhatod miszter f___szkalapnak a nagy nyilvanossag elott, hogy erdekes mikor tavaly nalam aludtal nem volt ekkora pofad.
2013. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ha ezzel beállítanék a rendőrségre,kiröhögnének...Meg nem is annyira szeretném,hogy ekkora figyelmet kapjon az egész ügy,mert ez nekem is kellemetlen.
2013. febr. 24. 19:54
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen számon, szám nélkül hínak, ne vedd fel!


Mondd egyszer neki úgy, hogy más meg is hallja meg nem is, hogy én is tudok olyat rólad mondani, ami rád nézve ultra ciki, de én nem vagyok annyira bunkó.


Egyébként meg, nézz át rajtuk! Annál jobban cikiznek, minél jobban látják, hogy Téged zavar.

2013. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ja hat szerintem is xd amugy akkor probald meg alazni te is... meg privatban megkerdezhetned tole mi ez a nagy valtozas.
2013. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Már nem mutatom ki,hogy rosszul esik.De akkor is piszkálnak,nem tudok mit tenni...

Őt nem lehet piszkálni,csak röhög egy jót a beszóláson és utána tuti,hogy mondana olyat,amivel engem bánt meg.

2013. febr. 24. 20:05
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik füleden be, a másikon ki. Ha beszól, vagy csak hozzád beszél, ne figyelj oda, mintha ott sem lenne.

Vagy ha fel akarod venni a harcot: ismered, ismerd a ciki dolgait is, használd ezeket. Csúnyának nevez? Érdekes, egy éve még jó voltál neki "csúnyán" is, mert olyan kis senki volt hogy más lányok nem akartak vele egy házban sem aludni.

Biztos csak azért csinálja, mert ettől nagyon menőnek érzi magát a gimiben.

2013. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudsz olyan fiút szeretni, aki "lecsúnyáz"???

Miért alszotok egymásnál 14 évesen???


A szüleidtől kérj segítséget, ne magad intézd!

2013. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nem röhögnének ki..

a zaklatás büntetőjogi kategória.. és van fiatalkorúak börtöne is...

De mivel szereted, meg ilyesmi, úgyse fogod feljelenteni, ami egyébként elég nagy baj ...


Cserélj telefonszámot, kérj segítséget az osztályfőnöködtől, vagy mondd meg az anyukájának... az tök ciki, de tuti, hogy hatásos...


depressziósnak lenni miatta nem érdemes... nyilván valami baja van, amitől a bunkóságba menekül... ha van hozzá energiád, akkor megpróbálhatod megbeszélni, kideríteni, segíterni rajta, de ha nincs, akkor tényleg ... mintha meg se hallanád...

Vagy vedd poénra, kritizáld a beszólásait.. hogy ez elég béna volt, holnap fusson neki még egyszer, meg ilyenek..

Nevess rajta.

2013. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Ilyen miatt tényleg nevetséges rendőrségre menni :D:D Amúgy meg látszik egy kis idióta pitsa vagy mint a többi. Aki kelletti magát azzal, hogy kihívóan viselkedik na meg a srác nálad alszik, meg te nála, és akkor ha már egy kicsit erőszakoskodik illetve többet akar, akkor te ennyire felfújod. Magadnak kerested a bajt, akkor idd is meg a levét.
2013. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
"izmos,márkás és divatos cuccokat használ és beszólogat mindenkinek" Éljen a 21. századi tiniideál! És csodálkozol, ha átb*sznak. Jó, hogy legyen valami építőjellegű dolog is a kommentemben: lődd fejbe magad!
2013. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!